Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: A. Skroblas: "Noriu įrodyti, jog dar galiu sėkmingai žaisti A lygoje"

A. Skroblas: "Noriu įrodyti, jog dar galiu sėkmingai žaisti A lygoje"

A. Skroblas: Noriu įrodyti, jog dar galiu sėkmingai žaisti A lygoje

Kazlų Rūdos “Šilas” pratęsė sutartį su gynėju Alfredu Skroblu, kuris LFF Pirmos lygos nugalėtojų marškinėlius vilkės dar bent vienerius metus.

 

32 metų gynėjas savo karjerą pradėjo Panevėžio „Ekrano“ klube, su kuriuo ne kartą tapo šalies čempionu, taip pat žaidė UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre. 2009 m. žaidėjas persikėlė į Marijampolės „Sūduvą“, o paskui sužaidė per 100 rungtynių Pakruojo „Kruojos“ sudėtyje.

 

Iš viso A. Skroblas A lygoje yra sužaidęs net 242 mačus ir įmušęs du įvarčius.

 

Praėjęs sezonas A. Skroblui buvo pirmas „Šilo“ komandoje ir jis demonstravo patikimą žaidimą gynyboje. Nors pagrindinė yra krašto gynėjo pozicija, futbolininkas nesunkiai gali persiorentuoti ir žaisti vidurio gynėjo pozicijoje. Praėjusiame sezone LFF Pirmoje lygoje jo sąskaitoje 18 rungtynių.

 

„Esu laimingas, buvo malonu sulaukti kvietimo pratęsti sutartį. Ilgai nesvarsčiau, nes viskuo Kazlų Rūdoje esu patenkintas. Tikiuosi kuo daugiau pergalių ir sėkmingo debiutinio „Šilo“ sezono A lygoje“, - fksilas.lt mintimis dalinosi jis.

 

„Asmeniškai svarbu išvengti traumų. Norisi gerai pasirengti sezonui, įgauti kuo geresnę sportinę formą. Manau, esame pajėgūs būti stipriais vidutiniokais. Tikrai kovosime su visais ir niekam nebus lengva. Su nekantrumu laukiu sezono“, - tęsė jis.

 

„Man tai savotiškas iššūkis, nes tikrai tikėjausi dar sugrįžti į A lygą, kur esu žaidęs praktiškai visą savo karjerą. Noriu įrodyti, jog dar galiu žaisti aukščiausiame lygyje. Motyvacijos ir noro man tikrai netrūksta. Darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad komandai būčiau kuo naudingesnis“, - tvirtino A. Skroblas.

 

Taip pat žaidėjas trumpai papasakojo apie savo atostogas, kurias praleido JAV. „Turėjau puikias atostogas su nuostabiais draugais. JAV man tarsi svajonių šalis, tai kitas pasaulis. Įspūdžiai nerealūs – ypatingai patiko Las Vegasas ir kanjonai. Taip pat stebėjau NBA rungtynes tarp „Heat“ ir „Knicks“. Sirgau už Mindaugą Kuzminską ir „braliuką“ Kristapą Porzingį. Kažko daugiau tikėjausi iš Bahamų salų, tačiau išvydau uragano nuniokotas vietas. Viskas, kaip po karo. Bet apibendrinus, kelionė buvo superinė, o dabar jau laukia pasiruošimas sezonui.“

 

fksilas.lt inf. ir foto