Antrą sezono pusę SC "Šilo" jauniai pradėjo iškovodami pergalę

Antrą sezono pusę SC Šilo jauniai pradėjo iškovodami pergalę

LVJFA U-17 Pirmos lygos futbolo pirmenybėse antrojo rato kovas pradėjo D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos U-17 (2001 m.g.) futbolininkai. Šeštadienio popietę šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje įsitaisiusi SC „Šilo“ komanda miestelio futbolo stadione jėgas išmėgino su viena pozicija aukščiau esančia Vilniaus BFA vienuolike.

Varžovus iš sostinės kazlųrūdiečiai įveikė rezultatu 2:1 (1:0) ir surinkusi 11 taškų šiuo metu nuo vilniečių atsilieka vienu taškeliu. Įvarčius į BFA vartus mušė D.Grinevičius ir D.Besarabovas.

Kazlų Rūdos futbolininkai dominavo šiose rungtynėse nuo pat pirmų minučių, kūrė progas vieną po kitos, tačiau pergalei pasiekti, kaip parodė dvikovos visuma, pakako dviejų tikslių smūgių. Jau 10-ąją rungtynių minutę neblogą galimybę nuginkluoti varžovų vartininką turėjo E.Bindokas. Baudos aikštės prieigose gavęs kamuolį Kazlų Rūdos komandos futbolininkas vos įbėgęs į baudos aikštę, lydimas dviejų vilniečių smūgiavo į kamuolį, tačiau pastarasis praskriejo šalia kairio BFA komandos vartų virpsto.

Vos po poros minučių dešine varžovų baudos aikštės zona su kamuoliu veržėsi D.Grinevičius, kuris mėgino perkelti kamuolį per iš vartų išbėgusį E.Michalkevičių, tačiau pritrūko tikslumo. Vilnietis sugebėjo šoktelėjęs kamuolį pasiekti ir jį numušė. Netrukus varžovo klaida pasinaudoti nepavyko E.Bindokui. Vilniaus futbolininkas būdamas ties 16 m linija nepataikė į kamuolį ir jis atsidūrė prie SC „Šilo“ futbolininko kojų. Deja, E.Bindoko smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Po šios grėsmių varžovų vartams plejados 20-ąją minutę „prisišaudė“ D.Grinevičius, kuris vos gavęs baudos aikštėje kamuolį, pasiuntė jį į kairį Vilniaus komandos vartų kampą. SC „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Neblogą galimybę padidinti persvarą Kazlų Rūdos komanda turėjo 25-ąją minutę. Iš dešinio varžovų baudos aikštės krašto smūgiavo E.Bindokas, tačiau vilniečių vartininkas kamuolį atrėmė. Aikštės šeimininkų spaudimas ir toliau nemažėjo.

32-ąją minutę vilniečių baudos aikštėje kamuolį perėmė E.Mikailionis. SC „Šilo“ futbolininkas priartėjęs prie vartų iš gana aštraus kampo smūgiavo, tačiau Vilniaus BFA vartininkas sugebėjo krisdamas kamuolį numušti.

Sostinės ekipa iš esmės jokių kontrargumentų pirmame kėlinyje neturėjo. Tik besibaigiant pirmam kėliniui vilniečiai priminė apie save puolime sukurdami aštresnį epizodą, kuomet iš baudos aikštės prieigų gana neblogą šūvį paleido M.Daumantas, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto.

Antrame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė. Kazlų Rūdos futbolininkai ir toliau kūrė progas, tačiau vėl ne kartą paversti jų įvarčiu vis nepavykdavo. Jau pačioje šios rungtynių dalies pradžioje pasižymėti galėjo E.Bindokas, kuris gavo puikų perdavimą iš aikštės viduryje buvusio A.Sidaravičiaus. SC „Šilo“ futbolininkas sugebėjo varžovų baudos aikštėje suklaidinti pora gynėjų, tačiau smūgiuotas kamuolys pataikė į Vilniaus komandos vartininką.

Į tai netrukus grėsmingai atsakė varžovai. Minimali aikštės šeimininkų persvara niekais galėjo būti paversta 51-ąją dvikovos minutę, kai Vilniaus komandos futbolininkas A.Zadorin baudos aikštėje pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą, tačiau SC „Šilo“ vartus saugojęs D.Šneideris sureagavo ir kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Aikštės šeimininkams progos liejosi ir toliau. 55-ąją minutę net dukart pasiųsti kamuolį į vilniečių vartus baudos aikštėje turėjo galimybę A.Sidaravičius, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

62-ąją minutę po E.Bindoko perdavimo tikslumu pasigirti negalėjo ir smūgį baudos aikštėje atlikęs D.Besarabovas. Už neišnaudotas progas SC „Šilo“ komanda buvo nubausta 67-ąją rungtynių minutę. Už Kazlų Rūdos gynėjų linijos su kamuoliu išniro BFA komandos futbolininkas, kuris vos atsidūręs baudos aikštėje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir vilniečiai rezultatą išlygino.

Vis dėlto su tokia baigtimi SC „Šilas“ nesitaikstė ir paskutinėmis rungtynių minutėmis sugebėjo išplėšti pergalę. Vilniaus vartininko klaida priimant kamuolį iš savos komandos žaidėjo pasinaudojo E.Bindokas, kuris dešinėje baudos aikštės zonoje perėmė kamuolį, atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam D.Besarabovui ir pastarajam beliko kamuolį nukreipti į tuščius vartus. Kazlų Rūdos futbolininkai įrodė žaidybinį pranašumą prieš Vilniaus BFA „išsiversdami“ ir su dviem įvarčiais.