Ar turėsime galimybę "Šilą" matyti LFF Pirmoje lygoje...?

Ar turėsime galimybę Šilą matyti LFF Pirmoje lygoje...?<br>

Be jokios abejonės, kad teigiamas atsakymas į šį klausimą nudžiugintų visą Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolo bendruomenę ir sirgalius, kurių per aštuonerius, atgaivinto klubo aktyvios veiklos metus, būta išties nemažai.

 

Futbolo klubo veiklos piko metu ne kartą Kazlų Rūdos futbolo stadiono tribūnos būdavo kone aklinai užpildytos.

 

„Šilas“ – Kazlų Rūdos sporto veidas. 2016-siais komanda buvo tapusi LFF Pirmos lygos čempione, tačiau praėjusiais metais susidūrus su finansiniais sunkumais komanda nebuvo pajėgi reprezentuoti Kazlų Rūdą minėto rango futbolo pirmenybėse.

 

Tai stipriai atsiliepė klubo veiklos rezultatams, taip pat ir futbolo populiarumui nedidelėje savivaldybėje.

 

2018-siais prie klubo veiklos ženkliau prisidėjus savivaldybei, komanda LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo aukštą antrąją vietą ir šiai dienai „Šilas“ turi visas galimybes sugrįžti į LFF Pirmos lygos klubų šeimą, tačiau be verslo bendruomenės paramos galimybių mažai...

 

Jūs, gerbiami verslininkai, esate taip pat mūsų miesto komandos, tuo pačiu ir vaikų, žaidžiančių futbolą, ateitis... Viliamės, kad pagelbėsite Kazlų Rūdos „Šilui“ ir padėsite komandą sugrąžinti į nacionalinio futbolo vandenis...

 

Be abejo kyla natūralus klausimas: „Kas mums verslininkams iš to....?“ Taip, mes negalime užtikrinti tiesioginės ekonominės naudos, tačiau galime tęsti darbus, daromus sporto bendruomenės labui, kuriai futbolas nėra tik tušti žodžiai.

 

Esame įsitikinę, kad reprezentacinės Kazlų Rūdos futbolo komandos egzistavimas yra gyvybiškai būtinas, nes tai užtikrina ir didesnį vaikų užimtumą.

 

„Šilui“ tampriai bendradarbiaujant su sporto centru, šiandien Kazlų Rūdoje yra net 3 vaikų ir jaunimo komandos, dalyvaujančios LVJFA čempionatuose. Futbolą žaidžia per 80 savivaldybės moksleivių.

 

Nuoseklaus ir kruopštaus klubo darbo dėka, į futbolo veiklą įtraukti tėvai, draugai, giminės, artimieji, socialinės rizikos šeimos. Nepaisant demografinių problemų, futbolo populiarumas Kazlų Rūdoje vėl įgyja pagreitį, pasiektą prieš pora metų.

 

Kalbant apie miesto futbolo infrastruktūrą, joje padaryti taip pat svarbūs žingsniai: suremontuotos prie stadiono esančios rūbinės, atnaujinta futbolo aikštės natūrali veja.

 

Akivaizdu, kad Kazlų Rūdos futbolo veiklos tęstinumas ir jos vystymas būtų sunkiai įsivaizduojamas be suaugusių „Šilo“ komandos varžybinės veiklos ir jos pasiektų rezultatų, todėl dar kartą prašome verslo bendruomenės paremti mūsų miestelio futbolo komandą. Neleiskime „Šilui“ išnykti iš Lietuvos futbolo žemėlapio!