Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: Auksinio įvarčio autorius A. Raginis ir toliau gins "Šilo" garbę

Auksinio įvarčio autorius A. Raginis ir toliau gins "Šilo" garbę

Auksinio įvarčio autorius A. Raginis ir toliau gins Šilo garbę

Debiutui A lygoje besiruošiantis Kazlų Rūdos „Šilas“ pasiekė susitarimą su auksinio įvarčio LFF Pirmoje lygoje autoriumi Aurimu Raginiu. Žaidėjas klubo garbę gins ir artėjančiame sezone.

 

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretas A. Raginis papildė 2015 m. ir iš viso per 65 rungtynes pelnė 12 įvarčių. Praėjusiame Pirmos lygos sezone saugas per 31 mačą įmušė septynis įvarčius ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų. Verta paminėti, jog A. Raginis įmušė ir auksiniu tapusį įvartį į Gargždų „Bangos“ vartus, garantavusį komandai triumfą lygoje.

 

„Labai džiaugiuosi, kad ir toliau žaisiu „Šilo“ komandoje. Čia esu viskuo patenkintas, todėl nedvejodamas priėmiau pasiūlymą ir čia rungtyniausiu jau trečią sezoną“, - tik sukirtęs rankomis fksilas.lt kalbėjo futbolininkas.

 

Saugas jau anksčiau yra sužaidęs keletą rungtynių A lygoje dar FBK „Kauno“ sudėtyje, tačiau artėjantis sezonas jam bus pirmas pilnavertis sezonas elitinėje šalies lygoje.

 

„Reikėjo įdėti daug darbo ir pastangų, kad visi kartu iškovotume šansą žaisti A lygoje. Su nekantrumu laukiu naujojo sezono. Tikiuosi pasiruošimas bus sėkmingas, be traumų ir sezonui būsiu pasirengęs visu šimtu procentų“, - tikino jis.

 

Paklaustas apie auksinį įvartį, žaidėjas neslėpė, jog tai buvo ypatingos akimirkos: „Tai be jokios abejonės buvo svarbiausias įvartis mano karjeroje, atnešęs komandai kelialapį į A lygą. Tokios akimirkos yra nepakartojamos, jų neįmanoma apsakyti žodžiais. Po rungtynių dar ilgai gyvenau tomis akimirkomis.

 

Ko tikiuosi iš artėjančio sezono? Dabar sunku spręsti, bet jei išlaikysime komandos branduolį ir pasistiprinsime keliais žaidėjais, manau, tikrai nebūsime A lygos autsaideriai. Žiūrint realiai, galime pakovoti dėl penktos vietos, o gal pateiksime ir didesnių staigmenų. Sau keliu tikslą nuolat žaisti startinėje sudėtyje ir prisidėti prie komandos pergalių. Laukia daug iššūkių, bet esu tam pasirengęs“, - užbaigė A. Raginis.

 

Artimiausiomis dienomis laukite daugiau naujienų iš „Šilo“ stovyklos.

 

fksilas.lt inf. ir foto