Dar viena pergale nudžiugino jaunieji SC „Šilas" futbolininkai

Antrą pergalę iš eilės Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate iškovojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojami U-14 (2004 m.g.) futbolininkai. Trečiadienio vakarą Kazlų Rūdos komanda po atkaklios kovos rezultatu 4:2 (2:2) palaužė Kauno VJFM “Fortūnos” futbolininkus.

Pirmi šioje akistatoje pasižymėjo laikinosios sostinės futbolininkai. Dar penktą rungtynių minutę varžovui atsidūrus su kamuoliu baudos aikštėje, jį neleistinai sustabdė Kazlų Rūdos komandos futbolininkas, todėl buvo skirtas 6 m baudinys. Po tikslaus smūgio į A.Sprainaičio ginamus vartus “Fortūna” išsiveržė į priekį 1:0.

Svečių džiaugsmas ilgai netruko, nes jau po poros minučių S.Venckevičius po komandos draugo perdavimo rezultatą išlygino - 1:1. Po to sekė pora aštresnių Kauno komandos epizodų, kurie galėjo baigtis ir įvarčiu. Tomis akimirkomis puikią reakciją pademonstravo Arnas Sprainaitis. Viename iš epizodų Kazlų Rūdos vartininkas laiku išbėgo iš vartų ir išmušė kamuolį iš varžovo, kitame – kauniečio į vartų kamputį siųstą kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Savo ruožtu netrukus pavojingomis atakomis atsakė ir aikštės šeimininkai. Vieną iš tokių šansų po M.Aksiono perdavimo turėjo A.Blaškevičius, tačiau pastarajam pataikyti į vartų plotą nepavyko. Neišnaudotų galimybių serija ilgai nesitęsė ir netrukus tas pats A.Blaškevičius persvėrė rezultatą 2:1 SC “Šilo” komandos naudai. Deja, išsaugoti įgyto pranašumo aikštės šeimininkams nepavyko ir varžovai dar pirmo kėlinio metu rezultatą išlygino – 2:2.

Antrame kėlinyje vis daugiau dominavo aikštės šeimininkai. Dviem stipriais smūgiais siunčiant kamuolį į “Fortūnos” vartų plotą varžovus “pamalonino” S.Venckevičius, tačiau Kauno komandos vartininkas abu kartus sugebėjo atskriejantį kamuolį atremti. Vėlesnėmis akimirkomis du kartus varžovų viršutinį vartų virpstą paženklino D.Besarabovas.

Paruošiamieji darbai įvarčiams buvo baigti ir netrukus į priekį Kazlų Rūdos komandą po A.Blaškevičiaus perdavimo išvedė E.Mikailionis – 3:2. SC “Šilo“ žaidybinę persvarą įtvirtino A.Blaškevičius, kuris viename iš žaidybinių epizodų pasinaudojo situacija, kuomet Kauno komandos vartininkas nesugebėjo gaudydamas kamuolį tinkamai jo užfiksuoti ir kazlųrūdietis „iškrapštęs“ kamuolį pasiuntė jį į vartus – 4:2.

Šioje amžiaus grupėje pirmame rate Kazlų Rūdos komandos laukia dar vienas varžovas – Vilkaviškio SM-1. Su šia Suvalkijos komanda rungtynės numatytos ateinantį pirmadienį, sausio 23 d., 18.00.