Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: Didysis Benas lieka Kazlų Rūdoje: "Parako ir noro dar tikrai turiu"

Didysis Benas lieka Kazlų Rūdoje: "Parako ir noro dar tikrai turiu"

Didysis Benas lieka Kazlų Rūdoje: Parako ir noro dar tikrai turiu

Kazlų Rūdos „Šilas“ 2016 metais triumfavo LFF Pirmoje lygoje ir artėjančiame sezone planuoja debiutuoti stipriausioje Lietuvos futbolo lygoje. Šalies futbolo elite A lygoje komandos gerbėjus savo įvarčiais stengsis ir toliau džiuginti Didysis Benas - Ričardas Beniušis.

 

Ilgametis Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės puolėjas, taip pat Izraelyje, Škotijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Slovakijoje ir Latvijoje žaidęs snaiperis neabejotinai yra bene garsiausias ir tituluočiausias visų laikų „Šilo“ futbolininkas.

 

36 metų patyręs puolėjas po auksinio 2016 m. sezono sulaukė pasiūlymo pasirašyti naują vienerių metų trukmės sutartį su „Šilo“ klubu ir nedvejodamas priėmė pasiūlymą.

 

„Parako ir noro dar tikrai turiu. Kol traumos nekankina ir kažkam esu reikalingas, kodėl gi nepasinaudojus proga pasimėgauti tuo, kas pačiam labiausiai patinka? Minčių baigti karjerą buvo ir po „Kruojos“ laikų, bet vis kažkas stumia į priekį. Maža to, „Šilas“ suteikė pakankamai geras sąlygas, tad apsispręsti nebuvo sunku. Taip pat jaučiu ir šeimos palaikymą, tad kodėl gi ne?“, - retoriškai klausė puolėjas.

 

R. Beniušio naudą komandai puikiai iliustruoja statistika. Praėjusiame sezone Didysis Benas per 27 žaistas rungtynes įmušė net 24 įvarčius bei atliko net 13 rezultatyvių perdavimų. Jis Pirmos lygos snaiperių sąraše nusileido tik Artūrui Skuratovičiui.

 

Snaiperis Lietuvoje yra susižėręs visus įmanomus titulus, tačiau tikina, jog motyvacijos jam tikrai netrūksta. „Į „Šilo“ komandą atėjau su tikslu iškovoti kelialapį į A lygą. Smagu, kad pavyko įgyvendinti šį tikslą ir pelnytai patekome į šalies futbolo elitą. Komandos tikslus iškels vadovybė ir treneriai. Mano manymu, „Šilas“ dar nepasiruošęs užsikabinti medalių, bet įkąsti tikrai bandysime kiekvienam. Norime parodyti, ką sugebame. Tai klubui bus debiutinis sezonas ir atiduosime visas jėgas, kad pademonstruotume kuo geresnį žaidimą ir rezultatus.“

 

Įdomus faktas – R. Beniušis yra antras rezultatyviausias visų laikų Lietuvos čempionatų žaidėjas ir nusileidžia tik Povilui Lukšiui. „Neslėpsiu, kad vienas iš kriterijų žaisti A lygoje yra pabandyti priartėti prie P. Lukšio pagal įvarčių skaičių. O šiaip, žinoma, svarbiausia mėgautis žaidimu, norisi duoti kuo daugiau naudos komandai. Kai jau suprasiu, kad maišausi, tada pasitrauksiu. Kol kas jaučiu, jog galiu padėti ir prisidėti prie pergalių“, - su šypsena veide fksilas.lt kalbėjo jis.

 

fksilas.lt inf. ir foto