Dviejų įvarčių pranašumą turėję SC "Šilo" U-14 futbolininkai sužaidė lygiosiomis

Dviejų įvarčių pranašumą turėję SC Šilo U-14 futbolininkai sužaidė lygiosiomis

Antradienio vakarą Kazlų Rūdos miestelio stadione vyko LVJFA II lygos U-14 Pietų regiono futbolo rungtynės, kuriose D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Prienų.

Iki tarpusavio akistatos prieniškiai taškų neturėjo ir sezonas varžovams buvo prasidėjęs patyrus pora pralaimėjimų. Tuo tarpu Kazlų Rūdos futbolininkai po dviejų dvikovų turėjo vieną tašką, parsivežtą iš Druskininkų.

Dvikova su prieniškiais baigėsi taikiai – 2:2 (2:0). Abu įvarčius į varžovų vartus mušė Ervinas Paliokas.

Rungtynėse turinio atžvilgiu buvo galima pamatyti ganėtinai skirtingus kėlinius. Tai atspindi ir dvikovos rezultatas.

Pirmame kėlinyje daugiau dominavo aikštės šeimininkai, kurie didesnę laiko dalį leido Prienų aikštės pusėje.

Jau 13-ąją minutę džiaugsmo pliūpsniai buvo girdimi SC „Šilo“ komandos stovykloje. Po perdavimo iš dešinio krašto, Kazlų Rūdos rengiamos atakos metu, kamuolį „uždarė“ prie pat varžovų vartų atsidūręs E.Paliokas – 1:0.

Svečių futbolininkai į tai atsakė grėsmingesniu epizodu 16-ąją minutę, kuomet po keliamo kampinio vienas iš Prienų komandos futbolininkų pamėgino galva pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau SC „Šilo“ vartininkas Justas Kupčinskas kamuolį sugavo.

Savo ruožtu Prienų komandos vartams netrukus grasino aikštės šeimininkai. Iš baudos aikštės prieigų gana neblogą smūgį į kamuolį atliko Kazlų Rūdos komandos kapitonas Simas Venckevičius. Svečių vartininkas kamuolį atrėmė.

Na, o po sekančios atakos SC „Šilas“ į savo aikštės pusę grįžinėjo netuščiomis. Vėl po perdavimo iš krašto, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ervinas Paliokas, padidindamas Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 2:0.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Vis dažniau Prienų futbolininkai lankėsi Kazlų Rūdos aikštės pusėje. Jau 46-ąją minutę (šiose pirmenybėse žaidžiami du kėliniai po 35 min., - aut. past.), nepavykus deramai baudos aikštėje apsiginti SC „Šilui“, Prienų futbolininkas K.Rukas nekliudomas smūgiavo į kamuolį ir rezultatą sušvelnino – 2:1.

Įkvėpti įvarčio, svečių futbolininkai dar labiau suaktyvėjo. Tuo tarpu aikštės šeimininkų apsukos sumažėjo, gintis darėsi vis sunkiau.

58-ąją minutę Kazlų Rūdos baudos aikštėje buvusių žaidėjų sumaištimi pasinaudojo E.Mickus, kuris pasiuntė kamuolį į SC „Šilo“ vartų kampą ir rezultatą išlygino – 2:2.

Per likusį laiką Prienų komanda ne kartą dar buvo priartėjusi prie Kazlų Rūdos komandos vartų, tačiau aikštės šeimininkai maksimaliomis pastangomis apsigynė.

Rungtynių pabaigoje padėti tašką galėjo aikštės šeimininkai. Tuomet su kamuoliu prie svečių vartų artėjo S.Venckevičius, tačiau paskutinėmis akimirkomis pritrūko greičio ir čia pat suspėjęs sugrįžti į gynybą varžovas kamuolį išmušė. Rungtynės baigėsi, abi komandos pasidalino po tašką.