FK "Šilas" baigė pasiruošimą I lygai

FK Šilas baigė pasiruošimą I lygai

Jau praėjo du mėnesiai kaip tesiasi mūsų komandos pasiruošimas debiutui I lygoje. Prieš pirmenybių startą apžvelgsime kaip gi FK "Šilui" sekėsi parengiamajame laikotarpyje.

Iš viso sužaideme 8 draugiškas rungtynes - su FK "Trakai" (Trakai), FK "Tauras" (Tauragė), FK "Gariūnai" (Vilnius), FK "Lokomotyvas" (Radviliškis), FBK "Kaunas" (Kaunas),ir net tris kartus išbandėme jėgas su FK " Nevežis" (Kėdainiai).Vienos rugtynės su FK "Lietava" (Jonava) neįvyko dėl prastų oro sąlygų. Iškovojome keturias pergales - 4:1 prieš FK "Nevežį"; 3:2 prieš FK "Lokomotyvą", bei  2:1 nugalėti FBK "Kaunas" ir FK "Gariūnai". Vienos varžybos pasibaigė lygiosiomis- 3:3 su FK " Nevėžiu". Deja teko patirti ir tris pralaimejimus - 0:2 prieš FK "Taurą", 1:5 prieš FK "Nevėžį",bei 1:2 nusileista FK "Trakai".

Mūsų komanda įmušė 16 įvarčių. FK "Šilo" gretose rezultatyviausiai žaidė - Ramūnas Mačežinskas - 7 įvarčiai. Aurimas Tamaliūnas varžovų vartinkus "nuginklavo" - 3 kartus. Po du įvarčius įmušė - Mantas Samusiovas ir Audrius Veikutis. Po vieną kartą pasižymėjo - Haroldas Serbenta ir Erikas Grigaitis. Tai tiek statistikos is FK "Šilo" pasiruošimo I lygos sezonui.