FK " Šilo" palydos į Lietuvos futbolo I lygos čempionatą Kazlų Rūdos savivaldybėje

FK  Šilo palydos į Lietuvos futbolo I lygos čempionatą Kazlų Rūdos savivaldybėje

Ne kasdien Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams, komandos vadovams tenka lankytis didžiojoje savivaldybės posėdžių salėje. Ne kasmet „Šilo“ ekipa dalyvauja ir Lietuvos futbolo čempionato pirmojoje lygoje. Būtent dėl šios priežasties pasveikinti komandą su naujais iššūkiais, palinkėti jai kuo geriausios kloties čempionate į susitikimą, vykusį pirmadienio popietę, pakvietė Kazlų Rūdos savivaldybės meras V.Kanevičius, administracijos direktorius V.Kazlas, savivaldybės sekretorius A.Klimas, tarybos nariai G.Vaišnora, V.Kazlauskas, Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas R.Kukis, sekretorius V.Žilinskas. Savivaldybės vadovybę, tarybos narius ir svečius pristatė Antanavo kultūros namų vedėjas R.Liutkus, kuris trumpai apžvelgė Sūduvos krašto futbolo istoriją, o joje negali nedžiuginti ne tik Kazlų Rūdos futbolo pasiekimai, bet ir toks faktas, jog susidomėjimas miestelyje ir jo apylinkėse šia sporto šaka buvo didžiulis, stadionas dažnai būdavo pilnas žiūrovų (vieną „Šilo“ dvikovą yra stebėję net 3000 futbolo sirgalių (!!!)).

Kazlų Rūdos meras V.Kanevičius pažymėjo, kad buvo laikmetis kuomet futbolas Kazlų Rūdoje buvo pakilime, bet tokio apogėjaus, koks pasiektas šiandien, nebuvo. Žengti per I lygos slenkstį, pasak savivaldybės vadovo, tai ir didelis pasiekimas, o tuo pačiu ir atsakomybė. V.Kanevičius nuoširdžiai palinkėjo, kad ateinantį sezoną nebūtų komandoje traumų, akcentavo, jog sportas - ne vien pergalės, bet kartu ir dvasinis žmogaus vystymąsis. Savivaldybės administratorius V.Kazlas pasidžiaugė, kad kuriama Kazlų Rūdos futbolo istorija ir ateis laikas, kai šiandieninių komandos pasirodymų įrašai atsispindės mūsų krašto futbolo istorijos vadovėliuose. Gero starto ir geros nuotaikos komandai linkėjo tarybos narys G.Vaišnora, kuris pažymėjo, kad Kazlų Rūda nėra tuščia vieta futbole; ji turi Lietuvos čempioną S.Vikertą, taip pat nacionalinėje rinktinėje žaidusį G.Padimanską. G.Vaišnora vylėsi, kad futbolas kaip ir anksčiau pritrauks mases žiūrovų.

Marijampolės futbolo federacijos (MFF) prezidentas R.Kukis taip pat pripažino šįmetinį „Šilo“ startą istoriniu įvykiu Kazlų Rūdos futbolui. R.Kukį nustebino praeitais metais „Šilo“ komandos iškovota 4 vieta antroje lygoje, sutiko su ta mintimi, kad Kazlų Rūda diktuoja madas Marijampolės regione. MFF vadovas padėkojo savivaldybės vyrams už paramą „Šilo“ komandai.

Kazlų Rūdos futbolo komandos strategas S.Vikertas buvo maloniai nustebintas sulaukęs tokio palaikymo šios lygos išvakarėse pakviečiant komandą į susitikimą. Treneris pasidžiaugė, kad aplink tiek daug futbolui neabejingų žmonių, prisidedančių prie komandos formavimo ir vystymo. „Šilo“ strategas visos futbolo bendruomenės vardu padėkojo savivaldybei už visokeriopą paramą ir supratimą. S.Vikertas tikisi, kad „Šilo“ futbolo klubas bus savivaldybės pasididžiavimas ir neatsiejama jos dalis. Kazlų Rūdos savivaldybės meras V.Kanevičius kartu su administracijos direktoriumi V.Kazlu linkėdami komandai garsinti Kazlų Rūdos vardą, jos nariams įteikė po futbolo istoriko G.Kalinausko parengtą knygą „Futbolas Sūduvos krašte. 1921-2011”.

Na, o kokį futbolą turėsime Kazlų Rūdos krašte, jo startą sužinosime 2013 m., balandžio 13 d., 13 val. Kėdainiuose, kur kautis teks su praėjusių metų šios lygos vicečempionu – „Nevėžiu“. Futbolo aistruoliai vykti kviečiami automobiliais „trylikinėmis“ padangomis, grupelėmis po 13 …