Gytis Urba: „Žaisti mokame. Viskas bus gerai!"

Gytis Urba: „Žaisti mokame. Viskas bus gerai!<br>

Beveik visuomet geros nuotaikos ir besišypsantis Gytis Urba jau ketvirtą sezoną pradės Kazlų Rūdos „Šilo” sudėtyje. Ir nors dėl vietos startinėje komandos sudėtyje kartais tenka pakovoti, Gytis to nesureikšmina ir yra įsitikinęs, jog „Šilo” spalvas ginantys futbolininkai pajėgūs išspręsti jiems keliamus uždavinius aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje.

 

Praeitame sezone Gytis Urba vilkėdamas „Šilo” marškinėlius žengė aikštėn 23-jose rungtynėse, pelnė 1 įvartį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Gerai žaidžiantis „antrajame aukšte”, nevengiantis netikėtai „išnirti” prie varžovų vartų gynėjas nekantriai laukia artėjančio sezono ir tiki, jog komandai jis bus sėkmingas. 

 

  • Gyti, šiandieniniame gyvenime, ne tik futbole, dažnai tenka konkuruoti – kokia tavo nuomonė apie tai? Ir kitas, iš dalies susijęs klausimas – ar pačiam nesunku pakilus nuo suoliuko įsijungti į žaidimą?

Manau, kad konkurencija – labai svarbu, pavadinčiau ją net varomaja jėga, stumiančia į priekį. Jos dėka niekada  negali atsipalaiduoti, turi stengtis parodyti savo gerasias savybe. Na, o treneris jau pats sprendžia, kuris žaidėjas geresnis tą akimirką, kuris labiau tinka pasirinktam rungtynių plannui. Įsijungti į rungtynes pasirodžius aikštėje po keitimo tikrai nėra lengva, bet jei „įjungi” smegenis, tuomet tai vyksta gana greitai ir, tikiuosi, komandai duodu naudos.

 

  • Pasakyk kelis dalykus (nesusijusius su futbolu), apie kuriuos pirmiausiai pagalvoji, išgirdęs žodžių derinį „Kazlų Rūda” ?

Pagalvočiau apie miškus, kurie iš visų pusių supa miestelį. Po to pagalvočiau apie savo sužadėtinę Ievą, kuri yra iš Kazlų Rūdos. Nors ne, apie ją pagalvočiau pirmiausiai – taip ir parašykite! (juokiasi)  

 

  • Kur miškai – ten ir grybai. Daugeliui lietuvių grybavimas – savotiškas kultas, užsiėmimas, kuriuo ypač stebisi užsieniečiai. Koks pačio santykis su grybais?

Baravyką nuo kelmučio turbūt atskirčiau, bet pats nesu ypatingas grybautojas. O ypač stengiuosi „negrybauti“ futbolo aikštėje (skamba juokas).

 

  • Kurios rungtynės tavo karjeroje įsimintiniausios?

Neužmiršiu LFF taurės rungtynių prieš „Trakus“, kuomet laimėjome po pratęsimo 3:2. Pavyko įmušti lemiamą įvartį pratęsimo gale. Tų rungtynių sąlygos buvo ekstremalios, turbūt padėjo, kad „bucai“ atliko lastų vaidmenį, nes smūgiuoti teko iš balos :-)

 

  • Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, ypač sportinius – futbolą, krepšinį. Juose jaučiuosi stiprus, priimčiau iššūkius iš bet ko, ir manau, „atkalčiau“ visus varžovus.

 

  • Ar mėgsti stalo žaidimus („Alias“ ir pan.)? Yra toks žaidimas "Mafija" - ten veikia štai tokie personažai: Miestietis, Komisaras, Gydytojas, Mafijozas ir Mafijos bosas. Kurie komandos nariai labiausiai atitiktų šias roles?

Stalo žaidimus mėgstu, esant progai, neatsisakau pažaisti. Na, o „Mafijos“ roles suskirstyčiau taip: Miestietis būtų Aurimas Raginis (nes iš didmiesčio :-), Komisaras – Audrius Račkus, nes mėgsta tvarką komandoj daryti. Gydytojo vaidmuo labiausiai tiktų Audriui Brokui, rimtas vyras, daug ir žino. Mafijozas- Karolis Raškauskas, jo ir išvaizda tokia „itališka“, o tada Mafijos boso vaidmuo tenka Tadui Kvietkauskui, nes dažnai pats svarbiausias būna tylus, ramus, kad niekas neįtartų...

 

  • Tarybiniais laikais panašius į tave išvaizda Baltijos šalių aktorius dažnai kviesdavo filmuotis vokiečių vaidmenyse filmuose apie karą. Kaip sureaguotum, jei patį pakviestų išbandyti aktorystę, tokiam ar panašiame vaidmenyje?

Aišku norėčiau, manau, jei tik tikčiau, nusifilmuočiau filme be jokių problemų. Vokiečių vaidmenys nebaugintų, manau kokį aukštą karininką turėčiau vaidinti (juokiasi).

 

  • Ar lengva tave išvesti iš pusiausvyros? Daug esi gavęs raudonų kortelių karjeroje?

Nemanau, kad mane lengva išvesti iš pusiausvyros. Stengiuosi žaisti pagal situaciją, kuri būna rungtynėse. Pernai gavau vienintelę raudoną kortelę suaugusių futbolo karjeroje, bet ten buvo žaidybinis momentas, reikėjo gelbėti situaciją.

 

  • Kas, tavo nuomone, svarbiausia, kad „Šilas" sėkmingai pasirodytų A lygoje?

Manau, kad svarbiausias dalykas yra komandos kolektyvas. Pas mus jis - labai puikus! Žaisti mokame, tad viskas bus gerai!

 

  • Tavo palinkėjimai „Šilo" sirgaliams.

Pernai jūs buvote fantastiški! Tikiuosi šiais metais Jūs būsite dar triukšmingesni!!!

 

fksilas.lt inf. Ir foto