Iš sostinės Kazlų Rūdos SC "Šilas" grįžo su trimis taškais

Nuo pat ankstaus ryto Vilniuje šeštadienį mažojo futbolo arenoje į kovų sūkurį įsiliejo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama U-13 (2005 m.g.) Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda. Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionato „A“ lygoje rungtyniaujančių jaunų kazlųrūdiečių laukė dvi akistatos – varžovai iš Alytaus (SRC) ir aikštės šeimininkai FA „Žalgirietis“.

Pirmose rungtynėse su alytiškiais Kazlų Rūdos komanda oponentams nedavė nė akimirkos atsikvėpti. Užspaudę Dzūkijos sostinės futbolininkus jų aikštės pusėje SC „Šilo“ komanda netruko pasižymėti. Pirmas kamuolį į Alytaus ekipos vartų tinklą pasiuntė Augustas Blaškevičius. Komandos bičiuliui čia pat talkino Simas Venckevičius. Po jo įvarčio rezultatas tapo 2:0 Kazlų Rūdos komandos naudai.

Dar nesibaigus pirmai dvikovos pusei, vėl tikslus buvo A.Blaškevičius. Tik pirmo kėlinio pabaigoje alytiškiai sušvelnino rezultatą ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 3:1.

Antrame kėlinyje ir toliau žaidimą kontroliavo SC “Šilo” futbolininkai. Nors kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau vėliau jie krito tik į Alytaus komandos vartus. Kazlų Rūdos komandos atotrūkį nuo varžovų padidino Matas Aksionas, po kurio tikslių smūgių rezultatas tapo 6:2. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo vėl Simas Venckevičius. SC „Šilas“ mažojo futbolo sezoną pradėjo iškovodamas pergalę rezultatu 7:2.

Kardinaliai kitokiu scenarijumi kazlųrūdiečiams klostėsi dvikova su aikštės šeimininku “Žalgiriečiu”. Nespėjusiems deramai atsikvėpti po pirmų rungtynių Kazlų Rūdos futbolininkams atsilaikyti nuo aktyvių varžovų veiksmų pavyko pirmas dešimt dvikovos minučių. “Žalgirietis”, galėdamas rungtyniauti trimis lygiaverčiais ketvertais, dar pirmame kėlinyje įmušė tris įvarčius, savuosius vartus išsaugodamas sausus.

Antroje dvikovos dalyje sostinės futbolininkai persvarą dar labiau padidino ir laimėjo rungtynes rezultatu 7:1.

Po išvykos į sostinę kalbintas Kazlų Rūdos komandos treneris D.Gabuževičius neslėpė, kad Vilniaus komanda gali būti ne tik šio amžiaus tarpsnio grupės varžybų favorite, bet turi potencialo gerai pasirodyti ir kitų etapų metu.

Pasak  futbolo specialisto, šiose rungtynėse SC “Šilo” komandoje galėjo pasireikšti visi. Minėtoje dvikovoje turėjo galimybių pasižymėti Simas Bočys, proga įvarčiui buvo pasitaikiusi Vismantui Rutkai. D.Gabuževičius negailėjo šiltų žodžių Armandui Lelešiui, kuris su vilniečiais sužaidė kol kas geriausias rungtynes ir kovėsi aikštėje faktiškai be klaidų.

Šioje amžiaus grupėje pirmajame rate kazlųrūdiečių laukia dar du varžovai – Ukmergės SC-2 ir Vilniaus FM komandos.