Kazlų Rūdos futbolininkams įteikti Pietų Lietuvos U-15 salės futbolo pirmenybių apdovanojimai

Kazlų Rūdos futbolininkams įteikti Pietų Lietuvos U-15 salės futbolo pirmenybių apdovanojimai<br>

Kovo 11-ąją, mūsų valstybei švenčiant nepriklausomybės atkūrimo dieną, Prienuose vyko FK „Prienai“ organizuotas Pietų Lietuvos U-15 salės futbolo taurės turnyras „Prienų rajono savivaldybės Mero taurei laimėti“.

 

Tą dieną tuo pačiu buvo apdovanoti ir dar vasario mėnesį finišavusių pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai.

 

Dar kartą norime pasidžiaugti, kad jose triumfavo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos komanda, kuriai ir buvo įteikti aukščiausios prabos apdovanojimai.

 

Neliko organizatorių nepastebėti ir individualiai pasižymėję futbolininkai. Šių pirmenybių geriausiu futbolininku buvo pripažintas SC „Šilo“ gretose rungtyniavęs Rimantas Gruzdys.

 

Specialiais prizais buvo pagerbtos ir jose dalyvavusios merginos. Kazlų Rūdos komandoje jis atiteko Livijai Vaitukaitytei, kuri sezono varžybų maratono metu sugebėjo ir pasižymėti.

 

Na, o baigiamasis šių metų „Prienų rajono savivaldybės Mero taurės“ turnyras tądien sėkmingiausiai klostėsi Alytaus SRC komandai, kurie ir iškovojo šį trofėjų.

 

Ne taip jau ir daug bent jau atsidurti finale trūko ir Kazlų Rūdos komandai. SC „Šilo“ futbolininkai dar grupės varžybose, kuriose buvo iš viso trys komandos, nulinėmis lygiosiomis sužaidė su tais pačiais alytiškiais ir 7:2 įveikė Kybartų „Sveikatos“ komandą.

 

Deja, SC „Šilui“ pritrūko vieno įvarčio. Alytaus komanda kybartiečius įveikė rezultatu 7:1 ir ši ekipa, atsidūrusi šio turnyro finale, rezultatu 7:3 pranoko kitame pogrupyje geriausiai pasirodžiusią šiame turnyre Druskininkų SC komandą.