Kazlų Rūdos jauniai tik po atkaklios kovos nusileido ukmergiškiams

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jauniams iki LVJFA U17 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono sezono finišo dar lieka kelerios rungtynės. Realias galimybes iškovoti ketvirtąją vietą pirmenybėse turinti D.Gabuževičiaus ugdoma U17 komanda spalio 11-ąją išvykoje kovėsi su bendraamžiais iš Ukmergės.

Pirmojo rato rungtynėse po atkaklios kovos varžovams buvo nusileista 3:4. Ne mažiau intriguojančios buvo ir šios rungtynės. Ukmergiškiai tik dvikovai einant į pabaigą palaužė Kazlų Rūdos futbolininkus įveikdami juos rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas. Pirmoje kėlinio pusėje aktyvesni buvo kazlųrūdiečiai, ieškoję kelių, kaip atakuoti Ukmergės komandos vartus. Tokia galimybė buvo pasitaikiusi D.Grinevičiui, kuris prasiveržė su kamuoliu varžovų baudos aikštės prieigose ir atliko neblogą smūgį nuo 16 m atžymos, tačiau Ukmergės vartininkas smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Savo ruožtu, antroje kėlinio pusėje spaudimu atsakė ir varžovai. Patikimai žaidė tuomet ir Kazlų Rūdos komandos vartininkas. Pirmoje dvikovos dalyje nei viena komanda didesnio pranašumo neįgijo.

Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėti Ukmergės sugebėjo futbolininkai. Kovojant dėl pozicijos baudos aikštelėje abiejų komandų futbolininkams, iš baudos aikštės smūgiuotas ukmergiškio kamuolys kliudė keletą futbolininkų ir ne kartą keitė skriejimo trajektoriją, kol atsidūrė SC „Šilo“ komandos vartų tinkle. Aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – 1:0.

Praleistas įvartis kazlųrūdiečių neišbalansavo ir kovingi SC „Šilo“ futbolininkai žūtbūt siekė išlyginti rezultatą. Pastangos netrukus davė vaisių. 52-ąją rungtynių minutę varžovų baudos aikštėje veržiantis su kamuoliu buvo pargriautas E.Bindokas ir skirtas 11 m baudinys.

Jį realizavo A.Sidaravičius ir rezultatas tapo 1:1. Deja, iki rungtynių pabaigos tokio rezultato išsaugoti sėkmingai šiame sezone besikaunantiems kazlųrūdiečiams nepavyko.

Nors SC „Šilo“ komanda pora kartų galėjo pasiųsti kamuolį į Ukmergės ekipos vartus ir tokiu būdu išvesti komandą į priekį, tačiau to padaryti nepavyko.

Negana to, dvikovai einant į pabaigą, vienas iš Ukmergės futbolininkų reido metu sugebėjo suklaidinti keletą kazlųrūdiečių ir pasiųsti kamuolį į vartus – 2:1.

Per likusias kelias minutes išlyginti rezultato Kazlų Rūdos futbolininkams nepavyko, nors tokia galimybė buvo pasitaikiusi. Po E.Bindoko siunčiamo kamuolio iš krašto arčiau vartų, dviems šalia kamuolio buvusiems SC „Šilo“ futbolininkams pritrūko tikslumo ir Ukmergės SC iškovojo sunkią pergalę.