Kazlų Rūdos jauniausieji futbolininkai - mažojo futbolo turnyro vicečempionai

Kazlų Rūdos jauniausieji futbolininkai - mažojo futbolo turnyro vicečempionai<br>

Pirmąjį varžybinės praktikos krikštą šiais metais patyrė Kazlų Rūdos jauniausioji futbolininkų karta. V.Kirtiklio treniruojama SC „Šilo“ komanda antradienio popietę varžėsi 5x5 futbolo turnyre, skirtame „Kazlų Rūdos sporto centro įkūrimo dienai paminėti“.

 

Pradėjusiame skaičiuoti 18-uosius veiklos metus sporto mokymo įstaigos organizuotame turnyre dėl nugalėtojo titulo be kazlųrūdiečių kovojo Garliavos „Garliavos“, Vilkaviškio SM ir Marijampolės P.Armino mokyklų mažieji futbolininkai.

 

Mažojo futbolo turnyre galėjo dalyvauti gimę 2008-siais metais ir jaunesni populiariausios sporto šakos abėcėlės besimokantys jaunieji sportininkai. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo vos trys šio amžiaus futbolininkai, dauguma jų buvo bent metais jaunesni.

 

Visos rungtynės turnyre vyko dvejose aikštėse. Pagal jo nuostatus, komandos varžėsi rato sistema ir vienų rungtynių trukmė buvo 30 min (2 kėliniai po 15 min). Kaip parodė turnyro visuma, jau pirmame ture SC „Šilo“ komanda susitiko su jo favoritais vilkaviškiečiais. Savo ruožtu kitame pirmo turo susitikime ietis sukryžiavo Garliavos ir Marijampolės komandos.

 

V.Kirtiklio treniruojamiems mažiesiems kazlųrūdiečiams dvikovoje prieš bendraamžius iš Vilkaviškio teko nuolat vytis varžovus. Vilkaviškiečiai šioje mikrodvikovoje buvo įgiję trijų įvarčių pranašumą (6:3), tačiau atkaklūs aikštės šeimininkai sugebėjo šį pranašumą sumažinti iki minimumo – 6:5.

 

Paskutinėmis rungtynių minutėmis V.Kirtiklio treniruojami U-10 futbolininkai turėjo galimybę ne kartą rezultatą ir išlyginti, tačiau pritrūko fortūnos ir varžovai šventė pergalę rezultatu 6:5. Pergale turnyrą pradėjo ir Marijampolės komanda, garliaviškius įveikusi rezultatu 3:1.

 

Antrame ture Kazlų Rūdos komanda jėgas išmėgino su Suvalkijos sostinės ekipa, o Garliavos futbolininkai išėjo į pasimatymą su Vilkaviškio jaunaisiais sportininkais. SC „Šilo“ futbolininkai įveikė varžovus iš Marijampolės rezultatu 5:1 ir brūkštelėjo pirmuosius taškus į turnyrinę lentelę. Vilkaviškiečiai prieš varžovus turnyro lyderio savybes pademonstravo pranokdami Garliavos komandą rezultatu 5:2.

 

Visi taškai ant „i“ buvo sudėti trečiame turnyro ture. Jame aikštės šeimininkai, jau žinodami pergalės skonį, susikovė su FK „Garliava“, o dvi pergales turėjusią Vilkaviškio komandą akistata suvedė su Marijampolės futbolininkais. Vilkaviškiečiai ir šiame mače buvo pajėgesni už varžovus. Apsišaudymą įvarčiais jie baigė laimėdami rungtynes 7:4. Iškovoję visas tris pergales Vilkaviškio futbolininkai tapo turnyro nugalėtojais.

 

Savo ruožtu mažieji Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai nusileisti varžovams iš Garliavos taip pat neketino. V.Kirtiklio ugdoma komanda įveikė garliaviškius rezultatu 5:1 ir sąskaitoje turėdama dvi pergales iškovojo antrąją vietą turnyre. Prizininkų trejetą užbaigė Marijampolės ekipa, kuri buvo iškovojusi vieną pergalę iš trijų galimų.

 

Visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos medaliais, prizininkėms atiteko ir taurės. Daugiausia pasižymėjusiems komandų futbolininkams buvo įteikti ir specialūs prizai. SC „Šilo“ komandoje geriausiu turnyro futbolininku buvo pripažintas S.Laukaitis. Kazlų Rūdos komandoje taip pat rungtyniavo: E.Sidabra, A.Sidabra, R.Savickas, D.Raulinaitis, R.Rėklaitis, D.Pauliukonis, K.Vogulis, L.Martišius, R.Labutis, D.Gavėnas, A.Šakalys, M.Naruševičius.