Kazlų Rūdos SC "Šilas" jaunieji futbolininkai sėkmingai pradėjo Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionatą

Vos pradėjus kalendorinei žiemai rodyti tikrąjį savo veidą, jau pirmąjį Naujųjų metų savaitgalį į kasmetines Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionato kovas įsiliejo Kazlų Rūdos SC “Šilo” futbolininkai. Šiame sezone mažiausioje futbolo arenoje, nuo kurios ir prasideda sporto šakos nr.1 pasaulyje abėcėlė, 5x5 formato aikštėje prie starto linijos stojo dvi D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos – U-13 (2005 m.g.) ir U-14 (2004 m.g.) futbolininkai.

Praėjusį sekmadienį U-14 SC “Šilo” komanda sezoną pradėjo Kazlų Rūdos sporto centro salėje susitikdama su bendraamžiais iš Jonavos. Skubame paminėti, kad po itin atkaklios kovos pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę įsirašė Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, įveikę jonaviškius rezultatu 1:0.

Dar pirmasis kėlinys parodė, kad įvarčiais šiose rungtynėse nelis. Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu. Pirmas pasižymėti pirmo kėlinio viduryje turėjo galimybę Jonavos KKSC-1 futbolininkas, kuomet atsidūrė vienas su kamuoliu prieš Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau jo smūgiuotą kamuolį SC „Šilo“ vartininkas atrėmė.

Ne mažiau pavojingu žaidimu ne kartą grasinant varžovų vartams atsakė ir aikštės šeimininkai, tačiau pasiųsti tiksliai kamuolio į jonaviškių vartų tinklą nesisekė. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antroje dvikovos dalyje kiek daugiau pavojingų epizodų sukūrė kazlųrūdiečiai, tačiau švieslentėje rezultatas vis nesikeitė. Rungtynių baigtį nulėmė A.Blaškevičiaus tikslus smūgis kone iš aikštės vidurio. Jo smūgiuoto kamuolio nesuvaldė Jonavos komandos vartininkas. Kamuolys prasprūdo pro jo rankas, kojas  ir sustojo vartų tinkle.

Per likusį laiką nei viena komanda daugiau nepasižymėjo ir Lietuvos mokinių mažojo futbolo sezoną SC „Šilas“ pradėjo iškovodamas pergalę.

U-14 futbolininkų pirmo etapo susitikimuose laukia dar du varžovai – Kauno VJFM “Fortūna” ir Vilkaviškio SM-1 komandos. “A” lygoje rungtyniaujanti Kazlų Rūdos komanda ateinantį savaitgalį namuose jėgas išmėgins su laikinosios sostinės futbolininkais.