Kazlų Rūdos SC "Šilo" futbolininkai kausis Pietų Lietuvos U-15 Futsal Taurės pirmenybėse

Kazlų Rūdos SC Šilo futbolininkai kausis Pietų Lietuvos U-15 Futsal Taurės pirmenybėse<br>

Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos 2005 m.g. komanda nesnaudžia. Jau šį ketvirtadienį SC „Šilo“ futbolininkai pradės kovas FK „Prienų“ organizuojamose Pietų Lietuvos U-15 Futsal Taurės pirmenybėse.

 

Jose varžysis iš viso septynios komandos. Be prieniškių, Kazlų Rūdos komandos varžovais bus FK „Girionys“, Druskininkų SC, Kaišiadorių FC „Baltai“, FK Kybartų „Sveikata“, Alytaus SRC komandos.

 

Su vienomis komandomis SC „Šilo“ futbolininkams jau ne kartą tekę „laužyti ietis“ 11x11 LVJFA II lygos Pietų regiono pirmenybėse, su kitomis tekę susitikti įvairiuose futbolo turnyruose. Taigi, Kazlų Rūdos komandos laukia įdomi patirtis.

 

Pagal pirmenybių organizatorių reglamentą, visos jose dalyvausiančios komandos sužais rato sistema ir nugalėtoja bus skelbiama daugiausia taškų surinkusi komanda.

 

Įdomu tai, kad lygiųjų nei vienose rungtynėse nebus. Jei būsima akistata tarp varžovų susiklostytų tokiu rezultatu, bus mušami baudiniai. Po baudinių serijos laimėjusi dvikovą komanda kraitį papildys dviem taškais, nusileidusiai šioje serijoje ekipai atiteks taškas.

 

Pirmenybės bus vykdomos turais. Vienas iš jų numatytas ir Kazlų Rūdoje. Kaip jau minėjome, sausio 10 dieną, Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-15 futbolininkų laukia išvyka į Kaišiadoris, kur D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai susikaus su FK „Sveikata“ ir FC „Baltais“.