Kazlų Rūdos SC "Šilo" jauniai įveikė Vilniaus "Panerio" futbolininkus

Antradienio pavakare, Kazlų Rūdos miestelio stadione merkiant lietui, D.Gabuževičiaus treniruojami U-17 futbolininkai Lietuvos mokinių I lygos Pietų-Rytų regiono pirmenybėse sugebėjo įveikti pajėgią Vilniaus „Panerio“ 2001 m.g. vienuolikę. Rungtynės baigėsi minimalia SC „Šilo“ persvara 1:0 (1:0). Vienintelį įvartį, lėmusį aikštės šeimininkų komandos pergalę, įmušė Darijus Grinevičius.

Iki akistatos su Kazlų Rūdos komanda Vilniaus futbolininkai iš šešių sužaistų dvikovų buvo iškovoję penkias pergales. Pasiaukojančiai ir kovingai rungtyniavę SC „Šilo“ jauniai, įmušę įvartį dar pirmame kėlinyje, sugebėjo šią minimalią persvarą išsaugoti iki dvikovos pabaigos, nors padaryti tai nebuvo lengva.

Ryžtingai pradėję rungtynes aikštės šeimininkai pirmi atliko smūgį į varžovų vartus. Pirmomis jų minutėmis dvikovą dėl kamuolio varžovų baudos aikštės prieigose laimėjęs D.Grinevičius vos įsiveržęs į Vilniaus komandos baudos aikštę atliko smūgį, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Visu šimtu procentų SC „Šilo“ futbolininkui situacija susiklostė 9-ąją rungtynių minutę. Vėl D.Grinevičius, būdamas netoli aikštės vidurio, sugebėjo laimėti dvikovą dėl kamuolio, nuskuodė su juo prie varžovų vartų ir pasiuntė kamuolį į „Panerio“ komandos vartų tinklą. SC „Šilo“ komanda išsiveržė į priekį 1:0.

Po įmušto įvarčio SC „Šilo“ futbolininkai vėl turėjo aštresnį epizodą. Po baudos smūgio, atliekamo gana atokiai nuo varžovų baudos aikštės, kamuolys gana aukšta trajektorija buvo siunčiamas „Panerio“ vartų link, tačiau vilniečių vartininkas į vartus besileidžiantį kamuolį numušė.

Po šių akimirkų varžovų futbolininkai vis labiau spaudė aikštės šeimininkus. 18-ąją minutę Vilniaus komanda susikūrė standartinę situaciją, baudos smūgį prie SC „Šilo“ baudos aikštės, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Kitame epizode vilniečių futbolininkas įsiveržė į Kazlų Rūdos komandos baudos aikštės kairę zoną ir pamėgino atlikti smūgį, tačiau vėl pritrūko tikslumo. Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje vilniečiai galėjo rezultatą ir išlyginti, bet to padaryti neleido SC „Šilo“ komandos vartininkas, kuriam kamuolys iš rankų nesprūdo.

Antrame kėlinyje vis daugiau dominavo svečių futbolininkai, kurie apskritai rungtynėse kėlė gerokai daugiau kampinių prie Kazlų Rūdos komandos vartų, bet aikštės šeimininkai sėkmingai gynėsi.

Šioje dvikovos dalyje „Panerio“ komanda vėl galėjo rezultatą ir išlyginti, tačiau sėkmingai dvikovoje pasirodė vėlei SC „Šilo“ vartininkas, sugebėjęs tinkamai reaguoti į varžovų išpuolius ir išsaugojęs vartus „sausus“.

Kazlų Rūdos komanda varžovų spaudimą atlaikė ir iškovojusi antrą pergalę tarp devynių ekipų šiuo metu yra šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje.