Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas įveikė "Nevėžį" po baudinių serijos

Pirma pergale LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono antro turo rungtynėse nudžiugino D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai.

Sekmadienį SC „Šilo“ U-19 vienuolikė po baudinių serijos rezultatu 7:5 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo pirmuosius du taškus. Varžovams atiteko vienas taškas.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, buvo užfiksuotas lygus rezultatas – 3:3 (1:1). Įvarčius rungtynių metu į kėdainiškių vartus mušė A.Sidaravičius, J.Stanionis ir I.Raštutis.

Dvikovos pradžioje daugiau dominavo Kazlų Rūdos futbolininkai. Jau 3-ąją rungtynių minutę, po T.Raštučio skersuoto kamuolio, vienu lietimu mėgino „uždaryti“ jį baudos aikštėje atsidūręs J.Stanionis, tačiau deramai pataikyti į jį nepavyko.

Netrukus buvo keliami ir keletas kampinių prie svečių komandos vartų, tačiau aštresnio epizodo sukurti SC „Šilo“ futbolininkams nepavyko.

11-ąją minutę vėl įsiplieskė pavojaus signalas prie „Nevėžio“ vartų. Tuomet I.Raštutis sugebėjo pranerti su kamuoliu pro kelis varžovus, po to suklaidino ir vartininką ir iš itin aštraus kampo pamėgino siųsti kamuolį į Kėdainių komandos vartus. Paskutinę akimirką varžovų gynėjas sugebėjo išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

18-ąją minutę vėl apie save priminė I.Raštutis. Dešinėje varžovų baudos aikštės zonoje Kazlų Rūdos komandos futbolininkas prasiveržė su kamuoliu, atliko perdavimą atgal A.Sidaravičiui ir pastarasis tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Nevėžio“ vartų tinklą.

Deja, pirmaujančios komandos statusą SC „Šilas“ išlaikė iki kėlinio vidurio. 24-ąją minutę kiek pasyvoka gynyba aikštės viduryje pasinaudojo svečių futbolininkas. Ą.Smagurauskas su kamuoliu kone nuo aikštės vidurio įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į vartų kamputį – 1:1.

Kur kas didesnis dramatizmo sūkurys įsisuko antrame kėlinyje. Vėl aikštėje daugiau dominavo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

Jau pirmomis antro kėlinio minutėmis gana gerą progą pasižymėti turėjo E.Borodeiko, tačiau vos gavusiam kamuolį futbolininkui baudos aikštėje pataikyti į jį nepavyko.

Visus reikalus 50-ąją minutę pataisė J.Stanionis. Po I.Raštučio keliamo kampinio, minėtas kazlųrūdietis baudos aikštėje kyštelėjo koją tarp varžovų ir kamuolys įskriejo į „Nevėžio“ komandos vartus – 2:1.

Nepraėjus nei 10 minučių, 59-ąją, po A.Sidaravičiaus perdavimo iš aikštės gilumos, kamuolį užvaldęs I.Raštutis pasiuntė jį į Kėdainių komandos vartų tinklą ir aikštės šeimininkų persvara tapo 3:1.

Deja, iki rungtynių pabaigos Kazlų Rūdos komandai išsaugoti pranašumo nepavyko. Nemalonumai aikštės šeimininkams prasidėjo 64-ąją rungtynių minutę, kuomet už neleistinus veiksmus stabdant varžovą iš aikštės buvo pašalintas L.Vaitukaitis.

Vos po poros minučių kėdainiečiams kontroliuojant kamuolį, įsiveržus su juo į baudos aikštę, ant vejos atsidūrė vienas iš „Nevėžio“ futbolininkų ir buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo T.Baltrimavičius ir rezultatas tapo 3:2.

83-ąją minutę vėl džiūgavo Kėdainių futbolininkai. Po baudos smūgio, atliekamo iš kairio aikštės krašto, kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštę ir joje R.Sinkevičius nekliudomas pasiuntė kamuolį į J.Bieliausko vartų tinklą – 3:3.

Per likusias minutes varžovai galėjo ir persverti rezultatą savo komandos naudai, tačiau pritrūko tikslumo. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis prasiveržęs pro kelis varžovus neblogą smūgį atliko ir T.Raštutis, tačiau R.Granauskas smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Rungtynės netrukus baigėsi ir viską lėmė baudinių serija. Jos metu sublizgėjo SC „Šilo“ vartininkas J.Bieliauskas, kuris sugebėjo atremti net du pirmus kėdainiečių smūgiuotus kamuolius.

Tuo tarpu SC „Šilo“ futbolininkai baudinius mušė be klaidų. Paskutinį tašką joje padėjo D.Besarabovas, po kurio tikslaus smūgio Kazlų Rūdos komanda „užsidirbo“ papildomą tašką rungtynėse.