Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas jokių vilčių nepaliko alytiškiams

Kazlų Rūdos SC Šilo jaunimas jokių vilčių nepaliko alytiškiams<br>

Pergales LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse  toliau skina D.Gabuževičiaus treniruojamas Kazlų Rūdos jaunimas.

Sekmadienį SC „Šilo“ futbolininkai viešėjo Alytuje, kuriame VI turo rungtynėse jokių šansų nepaliko aikštės šeimininkų SRC–FK „Vidzgirio“ vienuolikei.

Varžovai įveikti rezultatu 10:2 (4:1). Net keturis įvarčius varžovams atseikėjo I.Raštutis, tris kartus alytiškių vartų tinklą paženklino T.Raštutis, po kartą pasižymėjo D.Sauka, L.Vaitukaitis ir M.Gudelevičius.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai jau pirmomis rungtynių minutėmis turėjo galimybę pasižymėti. 6-ąją minutę, po M.Gudelevičiaus perdavimo, vienas prieš varžovų vartininką su kamuoliu atsidūrė rezultatyviausias SC „Šilo“ futbolininkas I.Raštutis, bet jo smūgiuotas kamuolys nuo alytiškio nuriedėjo už galinės linijos.

Čia pat, po T.Raštučio keliamo kampinio, galva kamuolį baudos aikštėje į SRC—FK „Vidzgirio“ vartus pasiuntė D.Sauka – 1:0.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui, 15-ąją minutę, aikštės viduryje kamuolį atsikovoję Kazlų Rūdos futbolininkai nėrė į greitą ataką. Jos smaigalyje atsidūręs I.Raštutis antro šanso nepraleido, pasiuntė kamuolį į M.Abramavičiaus vartus, tokiu būdu padvigubindamas SC „Šilo“ komandos pranašumą – 2:0.

Prie Kazlų Rūdos komandos rezultatyvių atakų antroje pirmo kėlinio pusėje prisijungė ir T.Raštutis. 32-ąją minutę jis su kamuoliu sugebėjo įveikti trijų varžovų gynybą ir pasiųsti jį į vartų tinklą – 3:0.

Skęstantį Alytaus komandos laivą, aikštės šeimininkai mėgino kamšyti besibaigiant kėliniui. Pasinaudoję Kazlų Rūdos komandos klaida aikštės viduryje, atakos priekinėje dalyje su kamuoliu atsidūrė du alytiškiai.

Kamuolį gavęs T.Slavinskas, sugebėjo jį pasiųsti vienu lietimu į J.Bieliausko ginamus vartus ir alytiškiai sušvelnino SC „Šilo“ pranašumą – 3:1.

Aikštės šeimininkų viltis kabintis į rungtynes dar nesibaigus pirmam kėliniui gerokai aplamdė 44-ąją minutę I.Raštutis. Tomis akimirkomis T.Raštutis perėmė kamuolį aikštės viduryje, atliko perdavimą I.Raštučiui, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką pasiuntė kamuolį  į vartų tinklą, sugrąžindamas Kazlų Rūdos komandai trijų įvarčių persvarą – 4:1.

Dar didesnio įvarčių tornado aikštės šeimininkai sulaukė antrame kėlinyje. Jų serija prasidėjo dar 58-ąją rungtynių minutę. Tuomet, po A.Sidaravičiaus perdavimo iš aikštės vidurio, I.Raštutis akimirksniu įvertinęs situaciją kamuolį perkėlė per varžovų komandos vartininką – 5:1.

Dar vienos „dovanėlės“ aikštės šeimininkai sulaukė vos po poros minučių. Pargriovus baudos aikštės prieigose su kamuoliu T.Raštutį, kamuolį nuo baudos atžymos į Alytaus vartus pasiuntė L.Vaitukaitis – 6:1.

Per likusį nepilną rungtynių pusvalandį SC „Šilo“ jaunimas pasižymėjo dar keturis kartus. 70-ąją minutę, po T.Raštučio skersuoto kamuolio, galva jį pro varžovų vartininko pakeltas rankas pasiuntė I.Raštutis – 7:1.

Vos po poros minučių rezultatyviai ataką užbaigė ir T.Raštutis, kuris vienu lietimu iš kairės baudos aikštės zonos perkėlė kamuolį per Alytaus komandos vartininką – 8:1.

Dar vieną dūrį alytiškiai patyrė 80-ąją rungtynių minutę. Tuomet greitą Kazlų Rūdos komandos kontroataką rezultatyviai užbaigė T.Raštutis – 9:1.

Varžovai per likusį rungtynių laiką galėjo guostis antruoju įvarčiu, įmuštu į Kazlų Rūdos komandos vartus, bet paskutinį tašką itin rezultatyviame mače padėjo M.Gudelevičius, rezultatyviai užbaigęs SC „Šilo“ ataką SRC-FK „Vidzgirio“ vartų prieigose atsidūrus net trims Kazlų Rūdos komandos futbolininkams.

Taigi, galutinis užfiksuotas rezultatas 10:2, ketvirta iškovota pergalė ir lyderio pozicija Pietų/Rytų regione.