Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas Jonavoje patiesė aikštės šeimininkus

Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas Jonavoje patiesė aikštės šeimininkus

Kazlų Rūdos SC Šilo jaunimas Jonavoje patiesė aikštės šeimininkus

Balandžio 15-ąją Jonavoje Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-19 futbolininkai rungtyniavo su aikštės šeimininke FK „Jonavos“ vienuolike.

Tai buvo LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono antrojo turo dvikova.

Jonaviečiai pirmame ture rezultatu net 6:0 buvo sutriuškinę Ukmergės komandą. Džiugu pažymėti, kad gana grėsmingą žinutę pasiuntusį varžovą Kazlų Rūdos komanda įveikė rezultatu 3:1 (0:0) ir iškovojo pirmą pergalę pirmenybėse.

SC „Šilo“ gretose du kartus šiose rungtynėse pasižymėjo Ignas Raštutis, kartą – Airidas Sidaravičius.

Pasak komandos trenerio, puikiai šiame mače Kazlų Rūdos komandos žaidimo užuomazgas kontroliavo vartininkas Lukas Jasinskas, pagirtinai sužaidė gynėjų linija (E.Bindokas, O. Šarauskas, T. Kvietkauskas, L. Vaitukaitis) - drąsiai į dvikovas dėl kamuolio stojo Lukas Vaitukaitis, kapitono statusą pateisino kovingai rungtyniavęs Osvaldas Šarauskas.

Apskritai Kazlų Rūdos ekipa šiose rungtynėse motyvacijos ir užsivedimo nestokojo.

SC „Šilo“ jaunimas rungtynes pradėjo susikoncentravęs į gynybą ir pasikliovė kontroatakomis. Tokia rungtynių taktika pasiteisino.

Jau 5-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržti turėjo galimybę Kazlų Rūdos futbolininkai. Prie pat Jonavos vartų atsidūręs Lukas Karpavičius, po skersuoto kamuolio, mėgino jį nukreipti į vartus, tačiau nuo įvarčio gelbėjo kamuolį atremdamas Mantas Leimonas.

Netrukus nebloga proga pasižymėti pasitaikė ir Ignui Raštučiui, tačiau šio futbolininko smūgiuotas kamuolys prazvimbė šalia varžovų vartų virpsto.

Vieną progą įmušti įvartį pirmame kėlinyje turėjo ir aikštės šeimininkai. Po skersuoto kamuolio iš aikštės krašto, Jonavos futbolininkas, būdamas netoli vartų, mėgino „uždaryti“ kamuolį, tačiau pritrūko tikslumo. Pirma rungtynių dalis baigėsi be įvarčių.

Žygį į pergalę SC „Šilo“ jaunimas pradėjo jau antrojo kėlinio pradžioje. 48-ąją minutę į varžovų baudos aikštės prieigas gavo kamuolį Ignas Raštutis, kuris nieko nelaukdamas suklaidino varžovą ir pasinaudodamas situacija, kad kiek atsitraukęs nuo vartų buvo Jonavos vartininkas, iš kone 25 m paleido „balioną“ ir kamuolys nusileido Jonavos vartų tinkle – 1:0.

Prabėgus daugiau nei 20 minučių po įvarčio, snaiperio sugebėjimus Kazlų Rūdos komandoje pademonstravo Airidas Sidaravičius.

73-ąją minutę jo smūgiuotas kamuolys nuo 16 m atžymos pataikė į jonaviškių vartų virpstą ir suspurdėjo jų tinkle – 2:0.

Dar nesibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, užsivedę D.Gabuževičiaus ugdomi futbolininkai sugebėjo pasižymėti dar kartą.

89-ąją minutę Airidas Sidaravičius sukūrė galimybę komandos draugams padidinti SC „Šilo“ pranašumą. Po jo perdavimo, prie varžovų vartų atakos smaigalyje atsidūrė net du Kazlų Rūdos vienuolikės futbolininkai - Egidijus Bindokas, Ignas Raštutis.

Arčiau kamuolio buvęs pastarasis futbolininkas nukreipė jį į Jonavos vartų tinklą ir Kazlų Rūdos komandos persvara tapo 3:0.

Aikštės šeimininkams šiame mače teko tenkintis paguodos įvarčiu. Jau per pridėtą rungtynių laiką su kamuoliu SC „Šilo“ aikštės kraštu prasiveržė Liutauras Autukas, kuris nukreipė jį į Kazlų Rūdos vartų tinklą, tokiu būdu sušvelnindamas rezultatą 3:1. Netrukus aikštės teisėjo švilpukas fiksavo SC „Šilo“ pergalę.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Lukas Jasinskas, Ignas Raštutis (90‘ Dominykas Besarabovas), Egidijus Bindokas, Lukas Vaitukaitis, Osvaldas Šarauskas, Darijus Grinevičius (66‘ Tomas Raštutis), Einoras Borodeiko, Tadas Kvietkauskas, Lukas Karpavičius (83‘ Justas Stanionis), Airidas Sidaravičius, Kristupas Besarabovas (62‘ Mantas Gudelevičius).