Kazlų Rūdos SC "Šilo" jaunimas nukovė Kauno "Tauro B" komandą

Kazlų Rūdos SC Šilo jaunimas nukovė Kauno Tauro B komandą<br>

LFF U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybės įsibėgėjo. Visos jose dalyvaujančios komandos sužaidė jau po trejas rungtynes.

Puikią pergalę jose iškovojo D.Gabuževičiaus treniruojamas jaunimas. Sekmadienį Kazlų Rūdos ekipa viešėjo Kaune, kuriame jėgas išmėgino su FM „Tauro B“ vienuolike.

Nors rungtynėse žaidybinį pranašumą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau pergalę rezultatu 3:1 (1:0) šventė SC „Šilo“ futbolininkai. Įvarčius į varžovų vartus mušė Einoras Borodeiko, Ignas Raštutis ir Tomas Raštutis.

Kaip jau minėjome, kamuolį rungtynių metu daugiau kontroliavo Kauno komandos futbolininkai, tačiau Kazlų Rūdos komanda kontrargumentavo aštresnėmis atakomis.

Pirmas pavojingas epizodas prie SC „Šilo“ vartų buvo užfiksuotas 4-ąją rungtynių minutę, kuomet baudos aikštės prieigose buvo prasižengta prieš „Tauro B“ komandos futbolininką.

Kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštę. Kazlų Rūdos komandos vartininkas J.Bieliauskas jį pasiuntė už galinės linijos ir varžovai turėjo galimybę kelti kampinį.

Po jo, kamuolį atsikovojo SC „Šilo“ futbolininkai. Jį užvaldęs komandos lyderis I.Raštutis nieko nelaukdamas kūrė su kamuoliu dešiniu kraštu varžovų aikštės link.

SC „Šilo“ puolėjas pakeliui prasibrovė pro tris varžovų futbolininkus, atliko perdavimą į baudos aikštę ir joje atsidūręs E.Borodeiko pasiuntė kamuolį į Kauno komandos vartų tinklą – 1:0.

Po praleisto įvarčio kamuolį ir toliau kontroliavo daugiau aikštės šeimininkai. 8-ąją minutę vienas iš Kauno komandos futbolininkų buvo gavęs kamuolį kairėje baudos aikštės zonoje, tačiau čia pat buvęs J.Bieliauskas jį išmušė.

Į tai Kazlų Rūdos komanda kur kas grėsmingesniu epizodu atsakė 16-ąją minutę. Po keliamo kampinio prie varžovų vartų, SC „Šilo“ futbolininkams nepavyko pasinaudoti chaosu varžovų aikštelėje ir padvigubinti persvaros, aikštės šeimininkai ne be vargo kamuolį iš baudos aikštės pašalino.

Dar vienos Kazlų Rūdos atakos banga galėjo baigtis įvarčiu, kuomet po T.Raštučio iš kairio krašto skersuotą kamuolį galva smūgiavo K.Besarabovas. Kamuolys prazvimbė pro pat kauniečių vartų virpstą.

Panašiu epizodu 20-ąją minutę atsakė ir kauniškiai. Kamuolys į vartų plotą nepataikė. Paskutinis aštresnis epizodas buvo užfiksuotas 26-ąją rungtynių minutę. Tuomet itin galingai kamuolį iš baudos aikštės prieigų, po varžovų pražangos, smūgiavo T.Raštutis. Tiesa kamuolys skriejo šalia vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar aktyvesniu Kauno komandos žaidimu. Kazlų Rūdos futbolininkams teko galvoti daugiau apie gynybą ir pasikliauti kontroatakomis.

„Tauro B“ komanda surengė per keletą minučių tikrą apgultį prie SC „Šilo“ vartų. Vienu metu buvo keliami paeiliui net trys kampiniai. Kazlų Rūdos futbolininkai komandinėmis pastangomis apsigynė.

Vis dėlto dar vienas kampinis buvo lemtingas. 61-ąją minutę nuo jo gairelės siunčiamą į baudos aikštę kamuolį į vartų tinklą nukreipė E.Tavoras ir aikštės šeimininkai rezultatą išlygino – 1:1.

Varžovų džiaugsmas baigėsi nepraėjus nei 10 minučių. Kaip reikia rungtyniauti standartinėse situacijose pademonstravo ir Kazlų Rūdos komandos futbolininkai.

67-ąją minutę, po T.Raštučio siunčiamo kamuolio nuo kampinio gairelės į baudos aikštę, joje puikiu smūgiu galva šoktelėjęs gerokai aukščiau už varžovus, į patį viršutinį vartų kamputį kamuolį nukreipė I.Raštutis – 2:1.

Varžovai žūtbūt stengėsi rezultatą vėl lyginti. Kazlų Rūdos futbolininkai sėkmingai ardė aikštės šeimininkų atakas, o patys gana aštriai kontroatakuodavo.

Lemiamą kirtį „Tauro B“ futbolininkai patyrė jau besibaigiant rungtynėms. Tikra mįslė Kauno komandai buvo I.Raštučio žaidimas.

Kazlų Rūdos komandos lyderis tikrą meistriškumą ir kovingumą pademonstravo 87-ąją rungtynių minutę, kuomet varžovų aikštės pusėje sugebėjo įveikti trijų Kauno futbolininkų gynybą, įsiveržti į baudos aikštę ir atlikti perdavimą joje atsidūrusiam T.Raštučiui.

SC „Šilo“ futbolininkas jokių šansų varžovų vartininkui nepaliko, pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:1.

Netrukus rungtynės baigėsi ir Kazlų Rūdos komanda iškovojo solidžią pergalę, leidusią turnyrinės lentelės laiptais kopti aukštyn.