Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-11 futbolininkai - "Sveikata Futsal Cup' 2018" vicečempionai

Kazlų Rūdos SC Šilo U-11 futbolininkai - Sveikata Futsal Cup' 2018 vicečempionai<br>

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2009 m.g. futbolininkams „snausti“ nėra kada. Vito Kirtiklio treniruojama komanda, kruopščiai rengdamasi Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionatui, jo išvakarėse, praėjusį šeštadienį, dalyvavo Kybartuose vykusiame „Sveikata Futsal Cup‘ 2018“ turnyre.

                         

Be kazlųrūdiečių dėl minėto trofėjaus jame varžėsi dar septynios komandos. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius ir pagal turnyro reglamentą, tik grupės varžybų nugalėtojai turėjo teisę kovoti dėl aukščiausio turnyro trofėjaus.

                        

Džiugu pažymėti, kad į šį finalą prasibrovė SC „Šilo“ futbolininkai. Grupės varžybose Kazlų Rūdos ekipa iškovojo visas tris pergales.

 

Dar pirmame mače rezultatu 2:0 buvo įveikta Kauno „Fortūnos“ ekipa, antrose rungtynėse taip pat sausu rezultatu 5:0 „ant menčių paguldyti“ Vilkaviškio SM futbolininkai, na o paskutinėse grupės varžybose rezultatu 3:1 įrodytas pranašumas prieš Druskininkų „Druskininkai-2“ komandą.

 

Kitame pogrupyje geriausiai pasirodė Kybartų „Jaunystė“. Su šia komanda kazlųrūdiečiai ir susirėmė didžiajame finale. O jame atkaklumo, intrigos, emocinių audrų ir permainingos kovos netrūko.

 

Aikštės šeimininkai pirmi išsiveržė į priekį 1:0, tačiau kovingai nusiteikę Kazlų Rūdos futbolininkai neketino nusileisti ir po tikslaus, iš kone aikštės vidurio Liudo Šverčiausko „paleisto šūvio“, SC „Šilas“ išlygino rezultatą – 1:1.

 

Negana to, varžovų „laisvą vartų plotą surado“ Aronas Sidabra, kuris tiksliai užbaigė ataką ir Kazlų Rūdos komanda buvo išsiveržusi į priekį 2:1.

 

Deja, šios trapios persvaros kazlųrūdiečiams išsaugoti nepavyko ir kybartiečiai rezultatą iki rungtynių pabaigos išlygino – 2:2.

 

Turnyro  nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių serijos, kurie buvo mušami nuo 9 m. linijos. Čia fortūna lydėjo aikštės šeimininkus, „Jaunystės“ futbolininkus, kurie ir tapo jo nugalėtojais.

 

SC „Šilo“ komanda iškovojo antrąją vietą. Liudas Šverčiauskas turnyro organizatorių buvo pripažintas geriausiu komandos futbolininku.