Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-14 futbolininkai dar kartą sužaidė lygiosiomis

Kazlų Rūdos SC Šilo U-14 futbolininkai dar kartą sužaidė lygiosiomis

Praėjus vos parai po trečiadieninių rungtynių, ketvirtadienio vakare Kazlų Rūdos futbolo stadione D.Gabuževičiaus treniruojama 2005 m.g. komanda dar kartą ir tokiu pačiu rezultatu 2:2 (1:1) baigė dvikovą LVJFA II lygos Pietų regiono pirmenybėse.

Šįkart kazlųrūdiečiai po tašką pasidalino rungtynėse su Kaišiadorių „Kaišiadorys-Baltai“ vienuolike.

Jei vos prieš parą vykusioje dvikovoje su prieniškiais dubliu pasižymėjo Ervinas Paliokas, tai šįkart du įvarčius į kaišiadoriečių vartus mušė Matas Aksionas.

Per ketverias rungtynes SC „Šilo“ futbolininkams tai buvo trečios lygiosios.

Akistata su Kaišiadorių komanda vyko permainingai. Dvikovos pradžioje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie pirmoje kėlinio pusėje buvo sukūrę pora standartinių situacijų – kampinius, tačiau didesnės grėsmės varžovų vartams nesukėlė.

Po to rungtynių iniciatyva bent trumpam buvo „Kaišiadorių-Baltų“ komandos pusėje, tačiau svečiai kuo nors pasigirti puolime taip pat negalėjo.

Visgi pirmą pasitaikiusią progą išnaudojo kaišiadoriečiai. 22-ąją minutę spragomis Kazlų Rūdos komandos gynyboje pasinaudojo svečiai.

Po perdavimo baudos aikštėje, čia pat kamuolį gavo L.Jonaitis, kuris būdamas vos kelių metrų nuo vartų atstumu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 0:1.

Tokia rungtynių eiga SC „Šilo“ futbolininkus mobilizavo. Charakterį puolime pademonstravo M.Aksionas. 30-ąją minutę gavęs kamuolį SC „Šilo“ puolėjas, lydimas varžovo, kūrė Kaišiadorių vartų link.

Nors svečių futbolininkas mėgino apsiginti, tačiau kazlųrūdietis kovojo iki galo, sugebėjo kamuolį pasiųsti į vartų tinklą ir išlyginti rezultatą – 1:1.

Paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis iniciatyvą susigrąžinę kazlųrūdiečiai daugiau lankėsi varžovų aikštės pusėje, aštresni buvo atakoje, tačiau epizodų, galėjusių pasibaigti įvarčiu, neturėjo.

Antrasis kėlinys prasidėjo nemalonia „staigmena“ aikštės šeimininkams. 37-ąją minutę, išmušinėjant kamuolį nuo savų vartų, ant vejos atsidūrė varžovas ir buvo skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo A.Šumskis ir svečiai vėl išsiveržė į priekį – 1:2.

Kurį laiką aikštėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau kėliniui einant į pabaigą vis agresyvesni atakoje buvo aikštės šeimininkai.

65-ąją minutę kairiu varžovų aikštės kraštu prasiveržė su kamuoliu Rimas Gruzdys. Atlikus perdavimą į baudos aikštę, joje buvęs Matas Aksionas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatą vėl išlygino – 2:2.

Paskutinėmis minutėmis žaidimas vyko daugiau jau Kaišiadorių aikštės pusėje. Kazlų Rūdos rengiamų atakų smaigalyje atsidurdavo itin aktyvus M.Aksionas, tačiau aikštės šeimininkams neretai pritrūkdavo tikslumo užbaigti atakas.

Kone paskutinė galimybė persverti rezultatą SC „Šilui“ buvo pasitaikiusi jau paskutinėmis minutėmis. Kaišiadorių komandos baudos aikštės prieigose buvo skirtas baudos smūgis.

Pro varžovų pastatytą sienelę pažeme kamuolį į vartų kampą siuntė Kristupas Vyšniauskas, tačiau varžovų vartininkas kamuolį sugavo. Svečiai spaudimą atlaikė ir abiems komandoms teko tenkintis lygiosiomis.