Kazlų Rūdos SC "Šilo" U13 futbolininkai su Kauno "Olimpu" pasidalino po tašką

Kazlų Rūdos SC Šilo U13 futbolininkai su Kauno Olimpu pasidalino po tašką

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams iki šių metų sezono pabaigos lieka vienerios rungtynės. Lietuvos vaikų U13 (2005 m. g.) 9x9 Pietų regiono futbolo pirmenybės D.Gabuževičiaus treniruojamai komandai baigsis rungtynėmis su Kauno FM „Tauro-2“ komanda, kurios numatytos išvykoje šį penktadienį.

Na, o praėjusį penktadienį Kazlų Rūdos komanda jėgas išmėgino su Kauno FM „Olimpo“ ekipa. Atkakli dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau pirmi pasižymėjo varžovai. Kauno ekipos rengiamos atakos metu, jos smaigalyje atsidūręs varžovas siuntė kamuolį į SC „Šilo“ vartus. Nors R.Botyrius smūgiuotą kamuolį atrėmė, tačiau akimirkai be priežiūros paliktas kitas Kauno futbolininkas turėjo galimybę kartoti smūgį. Kamuolys buvo pasiųstas į vartų tinklą ir „Olimpas“ išsiveržė į priekį 0:1.

Aikštės šeimininkų žaidimo tai nesutrikdė ir dar pirmo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo išlygintas. Atsikovojus kamuolį aikštės viduryje, Kazlų Rūdos futbolininkas nieko nelaukdamas kūrė prie „Olimpo“ komandos vartų ir pasiuntė kamuolį į kairį vartų kamputį.

Antrą kėlinį aštriau pradėjo SC „Šilo“ komanda. Po komandos draugo perdavimo iš krašto, S.Venckevičius pasiuntė kamuolį į artimą  vartų kampą, tačiau varžovų vartininkas kamuolį atrėmė.

Dar vieną neblogą epizodą aikštės šeimininkai turėjo, kai po M.Aksiono perdavimo komandos draugas vėl turėjo galimybę atakuoti vartus, tačiau pataikyti į kamuolį nepavyko. Kauno komandos vartams dar ne kartą grąsino S.Venckevičius, S.Bočys, tačiau Kauno futbolininkai įvarčio išvengė.

Savo ruožtu per antrą kėlinį pora grėsmingų išpuolių surengė ir „Olimpo“ komanda. Laimei, abiem atvejais varžovams pritrūko tikslumo smūgiuojant į R.Botyriaus ginamus vartus. Nei vienai komandai lemiamos persvaros įgyti taip ir nepavyko, todėl abiems ekipoms teko dalintis po tašką.