Kazlų Rūdos "Šilas" neprilygo Marijampolės "Sūduvos" dubleriams

Nespėję atsikvėpti po sekmadienį patirto pralaimėjimo Kybartuose, trečiadienį Kazlų Rūdos “Šilas” viešėjo Suvalkijos sostinėje, kurioje jėgas LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse išmėgino su “Sūduvos B” vienuolike.

Pasistiprinusi pajėgiais futbolininkais iš pagrindinės komandos, marijampoliečiai sausu rezultatu 5:0 (4:0) įveikė Kazlų Rūdos komandą.

Ramią ateitį rungtynėse “Sūduva B” užsitikrino dar pirmame kėlinio trečdalyje. Jau pačioje rungtynių pradžioje, 3-ąją minutę  po L.Zinkerto ir 4-ąją minutę po D.Antanavičiaus tikslių smūgių, Marijampolės ekipa pirmavo 2:0, o po tiksliai 26-ąją minutę realizuoto A.Bružo 11 metrų baudinio, varžovų pranašumas tapo triuškinantis.

Dar vieną įvartį pirmame kėlinyje pridėjo Cicilia Rigino Ruben’as, kuris prasiveržė su kamuoliu pro “Šilo” gynėją, pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau 4:0.

Antrajame kėlinyje taip pat aštresni puolime buvo “Sūduvos B” futbolininkai. Jau pirmomis minutėmis, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, baudos aikštėje laukęs kamuolio marijampolietis ketino smūgiuoti, tačiau čia pat buvęs G.Zenkevičius kamuolį blokavo.

Netrukus “Šilo” vartams ir vėl buvo grąsinama. Kiek pasivaręs kamuolį A.Bružas pamėgino smūgiuoti iš baudos aikštės prieigų, tačiau kamuolys praskriejo pro pat vartus.

Pirmas aštresnis epizodas iš “Šilo” komandos pusės užfiksuotas įpusėjus antram kėliniui. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, būdami varžovų aikštės pusėje “paspaudė” marijampoliečius ir sugebėjo perimti kamuolį. Jį gavusiam A.Urbšiui nepavyko įveikti čia pat prie jo prišokusio Marijampolės vartininko gynybos ir “Sūduva B” įvarčio išvengė.

Po kiek ramesnio žaidimo baudos aikščių prieigose, sekė rezultatyvus marijampoliečių išpuolis. 81-ąją. Minutę, “Sūduvos B” rengiamos atakos metu, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, baudos aikštėje pasirodė net du nesaugomi varžovų komandos futbolininkai.  Vienas iš marijampoliečių, D.Antanavičius atskriejusį kamuolį tiksliu smūgiu pasiuntė į vartus ir rezultatas ūgtelėjo iki 5:0.

Jau besibaigiant rungtynėms šiokia tokia galimybė pelnyti garbės įvartį buvo pasitaikiusi K.Raškauskui, kuris būdamas su kamuoliu dešinėje Marijampolės baudos aikštės zonoje, pro varžovų gynėją siuntė kamuolį į tolimą vartų kampą, tačiau kamuolys ne be “Sūduvos B” futbolininko pagalbos prašvilpė pro pat vartų “devyniukę”. Rungtynės baigėsi, “Marijampolės “Sūduva B” į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tris taškus.

Kazlų Rūdos “Šilo” sudėtis: G.Zenkevičius, E.Bindokas, Š.Krinickis, A.Urbšys, E.Norkevičius (16’ D.Skrinska), G.Kazelis, M.Raulynaitis, D.Dubickas, A.Miravinskas (46’ K.Raškauskas), T.Valukonis, T.Kvietkauskas.

Marijampolės “Sūduvos B” sudėtis: M.Matuzas, A.Bružas, D.Šešplaukis, L.Zingertas, D.Kazlauskas, T.Janušauskas, L.Ovčinikovas, Monteiro Somedo Sergio Manuel, S.Amirzian, Cicilia Rigino Ruben, D.Antanavičius.