Kazlų Rūdos "Šilas" pranoko "Vidzgirio" futbolininkus

Kazlų Rūdos Šilas pranoko Vidzgirio futbolininkus<br>

Antrą pergalę iš trijų galimų LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse iškovojo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, penktadienio vakare Alytuje rezultatu 3:0 (3:0) įveikdami Alytaus „Vidzgirio“ vienuolikę.

Rungtynių metu dominavusi Suvalkijos miestelio ekipa ko gero visus atsakymus į klausimus rado dar per pirmą jų pusvalandį.

Įvarčius į alytiškių vartus mušė Ugnius Montvilas, po trumpos pertraukėlės vėl „Šilo“ gretose pasirodęs Andrius Lukšys ir komandos kapitonas Audrius Račkus.

Nuo pat pirmų minučių kamuolio kontrolės laukas priklausė Kazlų Rūdos futbolininkams.

Tiesa, pirmą aštresnį epizodą sukūrė aikštės šeimininkai, kuomet Alytaus futbolininkai priartėjo prie „Šilo“ baudos aikštės ir vienas iš futbolininkų komandos kolegai iš aikštės krašto atliko gana aštrų perdavimą į baudos aikštelę.

Joje „Šilo“ futbolininkai paskutinėmis akimirkomis sugebėjo apsiginti ir progos smūgiavimui „Vidzgirio“ ekipa neturėjo.

Tuo tarpu „Šilo“ komanda rezultatyvią ataką surengė jau 8-ąją rungtynių minutę. Po M.Atmanavičiaus keliamo kampinio, abiejų komandų futbolininkų sūkuryje įsispraudęs R.Stankevičius smūgiavo galva.

R.Bubnys kamuolį atrėmė, tačiau čia pat tiksliai smūgį kartojo Ugnius Montvilas ir „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Nepraėjus nei penkioms minutėms, Kazlų Rūdos komanda pranašumą padvigubino. 12-ąją minutę, po puikaus R.Stankevičiaus perdavimo iš aikštės vidurio, atakos smaigalyje atsidūręs Andrius Lukšys nukreipė kamuolį į alytiškių vartus – 2:0.

Kazlų Rūdos komandos apsukos nemažėjo, vienas po kito buvo kuriami pavojingi epizodai prie varžovų vartų. 17-ąją minutę, būdamas nugara nuo „Vidzgirio“ vartų, „per save“ pamėgino smūgiuoti M.Atmanavičius. Kamuolys atšoko nuo virpsto tiesiai vartininkui į rankas ir Alytaus ekipa įvarčio išvengė.

Vos po poros minučių, po R.Beniušio trumpo perdavimo, iš baudos aikštės prieigų Alytaus komandos vartus „bombarduoti“ mėgino vėl  M.Atmanavičius. Kamuolį „Vidzgirio“ vartininkas atrėmė.

Apgultį prie aikštės šeimininkų vartų „Šilo“ futbolininkai surengė 30-ąją rungtynių minutę. Varžovai kamuolį pasiuntė už galinės linijos ir prie kampinio gairelės artėjo M.Atmanavičius.

Jo siuntinukas į baudos aikštę tuščiai nenuėjo. Net keletą kartų buvo atakuojami Alytaus komandos vartai kol galų gale tiksliu smūgiu galva kamuolį į jų tinklą pasiuntė Audrius Račkus ir „Šilo“ komandos persvara tapo 3:0.

Iki pirmo kėlinio pabaigos Kazlų Rūdos komanda turėjo ne vieną galimybę pasižymėti. Tuomet savus sugebėjimus aikštės šeimininkų ekipoje demonstravo vartininkas R.Bubnys.

Jis atrėmė 34-ąją minutę R.Beniušio smūgiuotą kamuolį, į vartų plotą skriejusį kamuolį sulaikė, kuomet 38-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų smūgiavo M.Strauka.

Besibaigiant pirmam kėliniui, aikštės šeimininkai įvarčio išvengė dėl kiek netikslaus „Šilo“ futbolininko, aktyviai rungtyniavusio R.Stankevičiaus smūgiuoto kamuolio, kuomet po A.Spelman perdavimo, Kazlų Rūdos komandos saugas vienu lietimu pamėgino nukreipti jį į Alytaus komandos vartus, bet kamuolys pralėkė pro pat jų konstrukcijas.

Antrame kėlinyje ir toliau dominavo „Šilo“ futbolininkai, kurie sukūrė ne vieną aštrią ataką, tačiau šioje dvikovos dalyje pasižymėti nepavyko. Paminėtini keletas epizodų, kuomet švieslentėje ir toliau galėjo keistis skaičiai, rodantys Kazlų Rūdos komandos pranašumą.

52-ąją minutę, vėl po kampinio prie „Vidzgirio“ vartų, galingai galva smūgiavo A.Račkus. Kamuolys skriejo pro pat aikštės šeimininkų vartus.

63-ąją minutę, po R.Beniušio perdavimo, „prisišaudyti“ nepavyko gana patogioje pozicijoje baudos aikštėje buvusiam A.Spelman.

65-ąją minutę puikų perdavimą atliko R.Stankevičius už varžovų gynėjų linijos atsidūrusiam R.Beniušiui. Tąkart teko padirbėti vėl „Vidzgirio“ komandos vartininkui.

Dar kartą apie save „Šilo“ puolėjas priminė 75-ąją minutę, kuomet kamuolį smūgiavo iš dešinės baudos aikštės zonos. Jo smūgiuotą kamuolį R.Bubnys vėl atrėmė. Alytaus futbolininkai lygiavertėmis atakomis atsakyti negalėjo. „Šilas“ šventė pelnytą pergalę ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tritaškį.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas (88‘ Julius Bieliauskas), Andrius Lukšys, Ugnius Montvilas (65‘ Edvinas Norkevičius), Giedrius Kazelis (84‘ Dominykas Skrinska), Artiom Spelman, Ričardas Beniušis, Audrius Račkus, Modestas Atmanavičius, Mindaugas Strauka (81‘ Robertas Barzdukas), Irmantas Stankevičius, Renaldas Stankevičius.