Kazlų Rūdos "Šilas" - prie naujų iššūkių slenksčio

Kazlų Rūdos „Šilas“, atkurtas dar 2011-siais, šįmet skaičiuoja jau šeštuosius gyvavimo metus. Nuo pat pirmų egzistavimo metų klubas nuosekliai vystė veiklą, apimančią vaikų ir suaugusių futbolą. Šiais metais matysime net tris moksleivių futbolo komandas, dalyvausiančias LFF futbolo čempionatuose.

 

Ko gero sunku būtų paneigti, kad prie futbolo populiarumo augimo tarp vaikų ženkliai prisidėjo ir suaugusių komandos pasiekimai. Per visą gyvavimo laikotarpį “Šilo”  futbolininkai nuolat kopė aukštyn turnyrinės lentelės laipteliais, lygos pakopomis, pradedant mėgėjiškomis salės futbolo pirmenybėmis ir iškovotu nugalėtojų trofėjumi (2011 m “Stickers Cup” – pirma vieta, - aut.past.), baigiant didžiuoju futbolu: 2016-siais “Šilo” komanda tapo LFF pirmos lygos čempionais.

 

Kazlų Rūdos futbolo komandai pritrūko vos vieno žingsnio iki starto aukščiausioje Lietuvos futbolo pakopoje - “A” lygoje. Deja, įvyko tai, ko nesitikėjo nei vienas miestelio komandai bent minimalius sentimentus jaučiantis futbolo gerbėjas… Ar tai reiškia, kad viskas, kas kurta penkerius metus, galime sugriauti per keletą dienų ir bejėgiškai stebėti, kaip miestelio futbolas rieda nuokalnėn?

 

Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos futbolas sako “NE” tokiai istorijos raidai. Kad ir kiek banalokai skambėtų posakis “kas nepražudo, tas sustiprina”, bet komanda toliau kantriai sieks užsibrėžtų tikslų.

 

Šį sezoną  “Šilas” pradės LFF II-oje lygoje. Kazlų Rūdos komandai nebus lengva kopti šios lygos laipteliais. Juolab, kad tai daryti teks gerokai atnaujintomis pajėgomis. Tačiau nieko nėra neįmanoma!

 

Neįkainojamų jėgų ir vilčių komandai teikia JŪSŲ, gerbiami futbolo sirgaliai, palaikymas, kuris visada reikalingas kaip liepsnai deguonis, todėl nuoširdžiai prašome prisidėti prie Kazlų Rūdos futbolo tradicijų ir pagelbėti komandai pervedant 2 % gyventojų pajamų mokesčio. Tai JUMS nieko nekainuos, o mūsų komandai tai itin reikšminga parama. Kaip jau žinote, tai JŪS galite padaryti iki gegužės pirmos dienos. Tai atlikti galite tokiu būdu:

 

 - Per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimus.

 

- Užpildydami FR0512 formą ir nunešdami arba nusiųsdami ją į gyvenamosios vietos Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių. Formą galite atsisųsti čia: goo.gl/V2hynO. Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:

5 – mokestinis laikotarpis: 2016

6S – uždėkite varnelę

E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)

E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 303500437

E3 – įrašykite pavadinimą: Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos futbolas

E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausia – 2 proc.)

E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą (ilgiausias laikotarpis 5 m. arba iki 2021 m.)

 

http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

 

Jeigu kiltų klausimų, susisiekite su mumis tel. 8 685 49283  arba žinute „Šilo“ facebook paskyroje. Iš anksto DĖKOJAME! Kurkime Kazlų Rūdos futbolo ateitį kartu!