Kazlų Rūdos "Šilas" rikiuoja gretas LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėms

Kazlų Rūdos Šilas rikiuoja gretas LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėms<br>

Kurį laiką futbolo užkulisiuose smėščiojo abejonės, ar bus Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda...? Tokioms kalboms daug peno suteikė faktas, kuomet komandą paliko nemaža dalis futbolininkų, sulaukusių kvietimų išbandyti save kituose klubuose.

 

Atėjo laikas išsklaidyti abejonių debesis ir kartu su „Šilo“ gerbėjais pasidžiaugti, kad Sauliaus Vikerto treniruojama Kazlų Rūdos „Šilo“ vyrų komanda ne tik kad yra, bet dar praėjusią savaitę pradėjo pasirengimo LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėms treniruočių ciklą.

 

Šio regiono praėjusio sezono vicečempionų kariauna šįmet bus gerokai atsinaujinusi. Tiesa, daug futbolininkų joje jau yra vilkėję „Šilo“ marškinėlius, kuomet komanda rungtyniavo LFF I-oje lygoje. Kazlų Rūdos futbolo komandą sustiprins ir nauji veidai.

 

Kaip ir praėjusiame futbolo sezone, „Šilo“ komandai padės siekti užsibrėžtų tikslų Giedrius Kazelis, Robertas Barzdukas, Dominykas Skrinska, Karolis Raškauskas, Šarūnas Krinickis, vartininkas Julius Bieliauskas bei tikras „Šilo“ mohikanas, gynėjas Audrius Račkus.

 

Džiugu pažymėti, kad į komandą sugrįžo ir „seni veidai“. Vienas iš jų, tai ne tik Kazlų Rūdos futbolo bendruomenei, bet ir kur kas platesniuose vandenyse žinomas Modestas Atmanavičius.

 

Šio futbolininko pristatinėti tikrai nereikia. Alytiškis visuomenei pažįstamas ir kaip puikus žvejybos specialistas. Jeigu neklystame, nacionalinėje, bent internetinėje spaudoje, galime rasti informaciją, kaip šis futbolininkas yra sugavęs apie 50 kg sveriantį, net 192 cm ilgio šamą. Tikimės, kad futbolo sezonas M.Atmanavičiui bus sėkmingas ne mažiau nei žvejyba...

 

                      „Šilo“ gretose taip pat matysime ir laikinosios sostinės futbolininką. Tai ne vieną pussezonį Kazlų Rūdos vartus sergėjusį Modestą Kulikauską. Labai tikėtina, kad komandai į pagalbą atvyks ir tikras futbolo veteranas, kurio taip pat pristatinėti nereikia, tai Didysis Benas (Ričardas Beniušis).

 

Nuoširdžiai džiaugiamės, komandoje vėl matydami alytiškį Renaldą Stankevičių, kuris ragavęs ir „A“ lygos duonos.

 

Jau sukirsta rankomis ir dar su keletu pajėgių futbolininkų iš Alytaus, Garliavos, kurie tikrai turėtų sustiprinti Kazlų Rūdos „Šilo“ tvirtovę.

 

Visiems žinoma, kad šįmet nedidelio Suvalkijos miestelio futbolo komandos laukia dvylika varžovų. „Šilo“ mundurą gins solidūs futbolininkai iš Dzūkijos sostinės, pastaruoju metu „Dainavoje“ rungtyniavę saugai Mindaugas Strauka, Povilas Gavėnas, gynėjas Benas Spietinis.

 

Pastarasis futbolininkas šiuo metu išvykęs su nacionaline Futsal rinktine į Gruziją. Tai taip pat iškalbingas faktas.

 

Į Kazlų Rūdos komandos gretas taip pat įsilies jaunas futbolininkas iš NFA, 190 cm ūgio, 1999 m.g. Ugnius Montvilas.

 

Šįmet vėl laukia išties įdomus sezonas. Apie komandos pasirengimą pirmenybėms, planus, lūkesčius, ambicijas ir tai, kuo gyvena futbolas Kazlų Rūdoje, artimiausiu metu parengsime interviu su komandos strategu Sauliumi Vikertu. Laukite tęsinio...