Kazlų Rūdos "Šilas" šių metų futbolo sezoną pradėjo nesunkia pergale

Kazlų Rūdos Šilas šių metų futbolo sezoną pradėjo nesunkia pergale<br>

Pagaliau prasidėjo ilgai lauktas Kazlų Rūdos reprezentacinės „Šilo“ futbolo komandos sezonas. Futbolo specialisto Sauliaus Vikerto treniruojamos Kazlų Rūdos komandos gegužės pirmąją laukė pirmasis iššūkis - LFF „SHARP“ Taurės antro etapo rungtynės su Anykščių FSK „Anykščių“ komanda.

Gerokai atsinaujinusi „Šilo“ ekipa su užduotimi visai nesunkiai susitvarkė, varžovai įveikti sausu rezultatu 7:0 (3:0). Įvarčius į anykštėnų vartus mušė visa eilė futbolininkų: Karolis Raškauskas (1), Renaldas Stankevičius (2), Modestas Atmanavičius (2), Robertas Barzdukas (1), Audrius Račkus (1).

Žvelgiant į rungtynių visumą, į kai kuriuos jų epizodus, „Šilo“ komanda nuteikia tikrai optimistiškai. Nors dar tik varžybų maratono pati pradžia, tiek techninio, tiek fizinio potencialo Kazlų Rūdos komandoje tikrai yra. Tai atsispindėjo ir tų rungtynių eigoje.

Jau 7-ąją jų minutę „Šilo“ vienuolikės dominavimas virto pirmuoju įvarčiu, kuomet po Mindaugo Straukos skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, jį meistriškai vienu lietimu „uždarė“ baudos aikštėje atsidūręs Karolis Raškauskas – 1:0.

Šis futbolininkas vos po poros minučių galėjo dar kartą analogiškai pasižymėti, kuomet kamuolį iš to paties krašto skersavo Giedrius Kazelis, tačiau tąkart jam pritrūko tikslumo.

Nepaisant to, antro įvarčio pernelyg ilgai laukti nereikėjo. 13-ąją minutę, po M.Straukos „nardymo“ dešinėje varžovų baudos aikštės zonoje ir jo perdavimo atgal baudos aikštėje pasirodžiusiam R.Stankevičiui, pastarasis neklydo ir padvigubino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 2:0.

Po poros minučių dar vieną realią galimybę įmušti turėjo K.Raškauskas, tačiau iš aikštės gilumos P.Gavėno siųstą kamuolį toliau siunčiant į vartus, jį atrėmė Anykščių komandos vartininkas.

Po šios įvykių plejados sekė varžovų baudos smūgis nuo 16 m. atžymos. Anykštėno galingai smūgiuotas kamuolys pataikė į viršutinį vartų virpstą. Tai buvo viskas iš varžovų puolimo arsenalo pirmame kėlinyje.

Tuo tarpu „Šilo“ futbolininkai pasižymėjo dar kartą. 30-ąją minutę kamuolį už varžovų gynėjų linijos gavo Modestas Atmanavičius, kuris nukūrė prie varžovų baudos aikštės ir pasiuntė jį į vartų tinklą – 3:0.

Kėlinio pabaigoje „Šilo“ futbolininkai galėjo pasižymėti dar ne kartą, bet pritrūkdavo baigiamojoje atakos dalyje tikslumo.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl Kazlų Rūdos komandos dominavimu ir varžovų vartų bombardavimu.

Vėl pora „įvartinių“ situacijų kėlinio pradžioje pasižymėjo „Šilo“ futbolininkai. 48-ąją minutę tiksliai „uždaryti“ kamuolio nepavyko K.Raškauskui, na o 52-ąją tikslumo pritrūko atakos smaigalyje atsidūrusiam M.Atmanavičiui.

Minėtas futbolininkas savo pasiekė 59-ąją minutę. Tuomet M.Atmanavičius baudos aikštėje suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus – 4:0.

Į nekeliantį abejonių Kazlų Rūdos komandos pranašumą varžovai atsakė vėl vienu epizodu, kuomet po skersuoto kamuolio iš kairio krašto vienas iš anykštėnų futbolininkų pamėgino baudos aikštėje smūgiuoti galva. Smūgis buvo stiprus, bet pritrūko tikslumo.

Į tai „Šilas“ atsakė dar trimis įvarčiais. 68-ąją minutę, po M.Atmanavičiaus skersuoto kamuolio, perkėlęs kamuolį vėl varžovų vartininką pasiuntė jį į vartus R.Stankevičius – 5:0.

72-ąją minutę, vėl po M.Straukos perdavimo, galingu smūgiu kamuolį į Anykščių vartų viršutinį kampą pasiuntė R.Barzdukas – 6:0.

Na, o svečių vienuolikės triuškinimą užbaigė „Šilo“ kapitonas Audrius Račkus, kuris kamuolį į vartų tinklą pasiuntė galva 76-ąją minutę, kuomet kamuolį nuo kampinio gairelės atsiuntė jam itin solidžiai šiose rungtynėse pasirodęs Mindaugas Strauka.

Iškovota daugiau nei įtikinama pergalė 7:0 Kazlų Rūdos komandai reiškė kelionę į sekantį LFF „SHARP“ Taurės etapą.

Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipoje rungtyniavo: Modestas Kulikauskas (68‘ Julius Bieliauskas), Benas Spietinis, Ugnius Montvilas (60‘ Irmantas Stankevičius), Audrius Račkus, Povilas Gavėnas (56‘ Dominykas Skrinska), Giedrius Kazelis (56‘ Robertas Barzdukas), Artiom Spelman (68‘ Edvinas Norkevičius), Renaldas Stankevičius, Modestas Atmanavičius, Mindaugas Strauka, Karolis Raškauskas.