Kazlų Rūdos "Šilo" futbolininkai įveikė "Marijampolė City"

Kazlų Rūdos Šilo futbolininkai įveikė Marijampolė City<br>

Toliau taškus LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse renka Sauliaus Vikerto treniruojama Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda.

Pirmadienio vakare minėto futbolo stratego ekipa viešėjo Suvalkijos sostinėje, kur ragus surėmė su „Marijampolė City“ vienuolike.

„Šilo“ futbolininkai įveikė varžovus rezultatu 2:0 (1:0) ir iš Marijampolės grįžo su trimis taškais. Įvarčius į varžovų vartus mušė Renaldas Stankevičius ir Ričardas Beniušis.

Rungtynių pradžia buvo ganėtinai apylygė. Protarpiais daugiau kamuolį kontroliavo aikštės šeimininkai, tačiau prasibrauti arčiau „Šilo“ vartų nepavykdavo, Kazlų Rūdos komandos gynybinė linija gana patikimai stabdydavo varžovų atakas.

Pirmas aštresnis epizodas iš „Marijampolė City“ komandos pusės užfiksuotas 7-ąją minutę, kuomet po S.Vikerto perdavimo, atakos smaigalyje atsidūręs A.Pečiulis tarp dviejų „Šilo“ gynėjų įsiveržęs į baudos aikštę pamėgino kamuolį pasiųsti į vartus. M.Kulikauskas tam buvo pasirengęs ir smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Vėlesnėmis rungtynių minutėmis, iki kėlinio vidurio aikštės šeimininkai buvo susikūrę keletą kampinių prie Kazlų Rūdos komandos vartų, tačiau vėl su gynybinėmis užduotimis „Šilo“ futbolininkai patikimai tvarkėsi.

„Šilo“ vizitų marijampoliškių aikštės pusėje padaugėjo įpusėjus kėliniui. Pirmas aštresnis smūgis į varžovų vartų plotą buvo atliktas 30-ąją minutę. Tai pamėgino padaryti R.Stankevičius. Kamuolį G.Zenkevičius be didesnio vargo sugavo.

Vos po minutės vėl atakoje apie save priminė R.Stankevičius. Po komandos draugo perdavimo iš baudos aikštės prieigų, „Šilo“ futbolininko smūgiuotas kamuolys po rikošeto aukšta trajektorija leidosi „Marijampolė City“ tolimo virpsto link. G.Zenkevičius kamuolio nesiekė ir jis sustojo vartų tinkle. „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Po įmušto įvarčio Kazlų Rūdos komandos puolimas paaštrėjo. 33-ąją minutę dešiniu kraštu su kamuoliu kūrė R.Beniušis.

Jis siuntė kamuolį link tolimo varžovų vartų virpsto ir kamuolys pro pat jį ne be vartininko pagalbos nuriedėjo už galinės linijos.

39-ąją minutę galingu smūgiu, iš tolimo atstumo aikštės šeimininkų vartams grasino A.Lukšys. G.Zenkevičius kamuolį sugavo.

Į tai aikštės šeimininkai atsakė aštriu išpuoliu jau paskutinėmis pirmo kėlinio sekundėmis. Po skersuoto kamuolio, jį galva baudos aikštėje smūgiavo D.Karpavičius. M.Kulikauskas buvo užsiėmęs tinkamą poziciją ir kamuolį sugavo.

Antrame kėlinyje pirmi pasižymėti turėjo galimybę „Šilo“ futbolininkai. Puikią galimybę padidinti Kazlų Rūdos komandos pranašumą 54-ąją minutę turėjo rezultatyviausias ekipos futbolininkas R.Beniušis.

Po puikaus komandos draugo perdavimo, „Šilo“ puolėjas įsiveržė su kamuoliu į baudos aikštę ir galingai smūgiavo, siųsdamas kamuolį į „Marijampolė City“ vartus.

Tuomet meistriškumą pademonstravo G.Zenkevičius, sugebėjęs sureaguoti ir numušti kamuolį už galinės linijos.

60-ąją minutę gana neblogą galimybę pasižymėti turėjo ir aikštės šeimininkai. Po E.Grigaičio skersuoto kamuolio, jį baudos aikštėje pamėgino  galva smūgiuoti A.Brokas, kamuolys skriejo šalia vartų.

Kad trapi „Šilo“ persvara įgytų daugiau pergalės kontūrų, praėjus vos porai minučių po varžovų išpuolio, vėl Kazlų Rūdos atakos smaigalyje su kamuoliu atsidūrė R.Beniušis, kuris įsiveržęs į baudos aikštelę suklaidino vartininką ir pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą savo komandos persvarą padidino iki 2:0.

Marijampolės ekipos apsukos po šio epizodo kiek sumažėjo. Nepaisant to, aikštės šeimininkai 75-ąją minutę dar turėjo galimybę sumažinti Kazlų Rūdos komandos pranašumą ir įžiebti intrigą rungtynėse.

Tąkart „Šilo“ baudos aikštės prieigose pasirodė net trys aikštės šeimininkų futbolininkai prieš vieną Kazlų Rūdos komandos gynėją. Ataką užbaigti nuo 16 m. atžymos mėgino E.Grigaitis, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Savo ruožtu Kazlų Rūdos komanda dar labiau padidinti persvarą galėjo 80-ąją minutę. Po A.Spelman perdavimo, baudos aikštėje su kamuoliu pasirodė R.Beniušis.

Deja, „Šilo“ puolėjo smūgiuotas kamuolys po rikošeto leidosi už vartų skersinio. Per likusį rungtynių laiką aštresnių epizodų nebuvo sukurta nei prie vienų vartų. Kazlų Rūdos „Šilas“ pranašumą išsaugojo ir šiame sezone iškovojo jau penktą pergalę.

"Šilo" gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Ugnius Montvilas, Ričardas Beniušis, Irmantas Stankevičius (68‘ Karolis Raškauskas), Andrius Lukšys (81‘ Edvinas Norkevičius), Renaldas Stankevičius, Darius Isoda, Audrius Račkus, Artiom Spelman, Povilas Gavėnas, Giedrius Kazelis.