Kazlų Rūdos U-10 futbolininkams pirmo etapo kovos artėja prie pabaigos

LVJFA U-10 7x7 Pietų regiono futbolo čempionate V.Kirtiklio treniruojamą komandą dažniau lydi pergalės.

Gana sėkmingai rungtyniaujantys mažieji kazlųrūdiečiai, besibaigiant šio sezono pirmo etapo kovoms, turi visus šansus patekti tarp aštuonių stipriausių regione komandų.

Praėjusį penktadienį SC „Šilo“ futbolininkai keliavo į Kauną, kuriame jėgas išmėgino su jau pažįstama dar mažajame futbole Jonavos komanda ir ko gero vienais iš šio regiono favoritų, aikštės šeimininke VJFM „Ąžuolo“ ekipa.

Nors pirmoje akistatoje su jonaviškiais vyko apylygė kova, Kazlų Rūdos komanda sugebėjo palaužti varžovus.

10-ąją minutę SC „Šilo“ ekipą į priekį išvedė S.Laukaitis – 1:0, tačiau vos po poros minučių Jonavos futbolininkai rezultatą išlygino – 1:1.

Kazlų Rūdos futbolininkams įvarčio pranašumą sugrąžino tiksliu smūgiu į varžovų vartų tinklą kamuolį pasiuntęs A.Sidabra – 2:1. Pirmas kėlinys ir baigėsi minimalia Suvalkijos miestelio komandos persvara.

Antrame kėlinyje SC „Šilo“ futbolininkai po D.Pauliukonio ir S.Laukaičio įvarčių pranašumą padidino iki 3 įvarčių – 4:1. Rodėsi, kad šiame mače viskas kaip ir aišku.

Vis dėlto kazlųrūdiečiai per anksti buvo patikėję pergale, jonaviečiai atsakė taip pat dviem įvarčiais, sugrąžindami į rungtynes intrigą – 4:3.

Rezultatas dvikovoje nesikeitė, minimalią persvarą Kazlų Rūdos komanda išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir laimėdami jas į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tris taškus.

Kitokiu scenarijumi klostėsi antroji tos dienos akistata su Kauno VJFM „Ąžuolu“. Rungtynių pradžia nuteikė labai optimistiškai. Po S.Laukaičio įmuštų įvarčių Kazlų Rūdos futbolininkai pirmo kėlinio viduryje pirmavo 0:2.

Kauniečiai puolime taip pat nebuvo „pėsti“ ir ne kartą grasino SC „Šilo“ komandos vartams, tačiau ne kartą nuo įvarčių gelbėdavo apskritai gerai tos dienos rungtynėse sužaidęs D.Šafranskis.

Tai „Ąžuolo“ komandos futbolininkų nesutrikdė, solidus varžovų žaidimas visvien virto įvarčių plejadomis. Kauno ekipa antrame kėlinyje ne tik persvėrė rezultatą savo komandos naudai 3:2, bet netrukus greitai pradėjo ir tolti nuo Kazlų Rūdos ekipos.

Mažo miestelio futbolininkų jėgos seko, neapsiėjo be padarinių ir trumpesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Kauno „Ąžuolas“ laimėjo dvikovą rezultatu 8:2.

Dar dvejos rungtynės mažųjų kazlųrūdiečių laukia birželio 13-ąją. V.Kirtiklio komanda vyks į Varėną, kurioje susikaus su dviem Kauno komandomis - „Fortūna“-FC „Stumbru“ B ir „Fortūna“-FC „Stumbru“ A.