Kazlų Rūdos U-10 futbolininkų penkių pergalių serija nutrūko Kaune

Kazlų Rūdos vaikų ir suaugusių futbole viena fronto linija keičia kitą. Pastaruoju metu retai kada pasitaiko diena, kada nebūtų žaidžiamas futbolas.

Ketvirtadieniai yra Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-10 futbolininkų diena. Vito Kirtiklio treniruojamos komandos penkių pergalių serija nutrūko gegužės 24-ąją Kaune, kur mažieji kazlųrūdiečiai LVJFA „Wellkid lygos“ U-10 7x7 Pietų regiono futbolo čempionate jėgas išmėgino su laikinosios sostinės „Tauro-Kauno Žalgirio“ ir „Tauro“ komandomis.

Šįkart Kazlų Rūdos futbolininkams iš taškų medžioklės teko grįžti tuščiomis.

Pirmame tos dienos mače rezultatu 2:4 (0:2) nusileista Kauno „Taurui-Kauno Žalgiriui“, antrose - 1:2 (1:0) teko pripažinti ir „Tauro“ pranašumą.

Pirmoje tos dienos akistatoje Kauno futbolininkai mušė gana greitus įvarčius ir rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 2:0.

Antroje pirmo kėlinio pusėje savų argumentų, progų pasižymėti turėjo galimybių ir kazlųrūdiečiai, tačiau to padaryti nepavyko.

Intrigą į rungtynes bent trumpam antrame kėlinyje įžiebė rezultatą sušvelninęs 1:2 S.Laukaitis, tačiau netrukus varžovai susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą ir jį išsaugojo iki dvikovos pabaigos, laimėdami rungtynes jau minėtu rezultatu 2:4. Antro įvarčio į Kauno komandos vartus autoriumi buvo taip pat buvo S.Laukaitis.

Arčiau taškų Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai buvo antrame mače su „Tauru“. Jame dar pirmame kėlinyje savo komandą į priekį tiksliu smūgiu siunčiant kamuolį į varžovų vartų tinklą išvedė Aronas Sidabra.

Ši trapi persvara laikėsi iki pat pirmo kėlinio pabaigos. Didesnių progų pasižymėti neturėjo nei viena iš komandų.

Rungtynės nenaudinga Kazlų Rūdos komandai linkme pasisuko antrame kėlinyje. Jo metu SC „Šilo“ žaidimas „sustojo“, mažieji futbolininkai pritrūko jėgų, stigo darnos komandoje ir tuo pasinaudodami varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė savo ekipos naudai. Išsigelbėti šiame mače Kazlų Rūdos komandai nepavyko ir kauniškiai šventė pergalę.