Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai atkrintamąsias kovas pradėjo iškovodami solidžią pergalę<br>

Į pirmą akistatą Lietuvos vaikų 2009-2010 m.g. salės futbolo Taurės turnyre dėl kelialapio į finalus vasario 13-ąją stojo V.Kirtiklio treniruojami SC „Šilo“ futbolininkai.

Pietų regiono „A“ grupės lyderė trečiadienio popietę ietis sukryžiavo su geriausiai tame pačiame regione „B“ grupės varžybose pasirodžiusia Druskininkų SC-1 komanda.

Nors aikštės šeimininkų gretose nebuvo vieno iš komandos lyderių, šiuo metu sirguliuojančio S.Laukaičio, tai nesutrukdė mažiesiems Kazlų Rūdos futbolininkams iškovoti solidžios pergalės.

Pirmoje dvikovoje varžovai nukauti rezultatu 11:1 (8:1). Atsakomasis vizitas Druskininkuose bus lygiai po savaitės. Tuomet ir matysime, kuri iš komandų keliaus vasario 24 d. į Kėdainiuose vyksiančius finalus.

Kalbant apie pirmas rungtynes, jų pradžioje šiek tiek šalto dušo teko patirti aikštės šeimininkams. Dar pirmąją dvikovos minutę druskininkiečiai išsiveržė į priekį 0:1, tačiau kaip parodė rungtynių visuma, tai buvo pirmas ir paskutinis įvartis iš svečių komandos pusės.

Pirmaujančios komandos statusu Druskininkų futbolininkai džiaugėsi labai neilgai. Vos prasidėjus antrai minutei, prie jų vartų su kamuoliu atsidūręs A.Sidabra rezultatą išlygino, o netrukus prasidėjo tikras varžovų vartų bombardavimas.

Kazlų Rūdos komandos atakų lyderio vaidmens ėmęsis A.Sidabra, po L.Šverčiausko perdavimo, išvedė SC „Šilo“ komandą į priekį 2:1. Po to dar kartą pasižymėjus minėtam kazlųrūdiečiui, aikštės šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 3:1.

Tai buvo tik svečių komandos pabaigos pradžia. Įvarčiai į Druskininkų komandos vartus mušami buvo gana iš įvairių pozicijų. Dar neįpusėjus pirmam kėliniui, kamuolys svečių vartus aplankė vėl A.Sidabrai pasiuntus kamuolį, po broliuko E.Sidabros perdavimo.

Po to L.Šverčiauskui realizuojant baudinį. Dar vieną kamuolį svečių vartų tinkle paliko prie pat jų linijos koją kyštelėjęs D.Pauliukonis. Tuomet rezultatas tapo 6:1.

Iki pirmo kėlinio pabaigos Kazlų Rūdos komanda atseikėjo dar du įvarčius. Baudos smūgį realizavo E.Sidabra. Na, o varžovų triuškinimą pirmoje dvikovos dalyje užbaigė vėl A.Sidabra – 8:1.

Antras kėlinys prasidėjo grėsmingesnėmis Druskininkų atakomis. Varžovai atliko pora aštresnių smūgių, siųsdami kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau puikiai tuose epizoduose sužaidė D.Šafranskis, kuris kamuolį sugavo.

Į tai aikštės šeimininkai kazlųrūdiečiai netrukus vėl atsakė įvarčiais. Po J.Žūko puikaus perdavimo, dar vienu tikslų smūgį į kamuolį atliko A.Sidabra – 9:1. Antrą įvartį tos dienos rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė aikštės viduryje perėmęs kamuolį ir rezultatyviai užbaigęs ataką D.Pauliukonis – 10:1.

Na ir paskutinis taškas buvo padėtas blykstelėjus broliukų tandemui. Po E.Sidabros perdavimo, A.Sidabra vėl buvo tikslus ir pirma dviejų rungtynių serijos dalis baigėsi įspūdinga Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkų pergale 11:1.