Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai - Lietuvos vaikų salės futbolo taurės turnyro kitame etape<br>

Praėjusi savaitė Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams buvo itin vaisinga. Tiek V.Kirtiklio treniruojama U-11, tiek D.Gabuževičiaus ugdoma U-15 komandos skynė vien pergales.

Apie pastarosios ekipos futbolo viražus tekstinį reportažėlį parengsime jau visai netrukus, na o dabar plačiau apie jauniausiųjų kazlųrūdiečių pastarojo meto pasirodymus.

Paskutines Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionato grupės etapo rungtynes SC „Šilo“ 2009 m.g. komanda praėjusį ketvirtadienį žaidė Kaišiadoryse, kur susitiko su ŠSPC-„Baltais“.

Kaip ir pirmojo rato rungtynėse, taip ir svečiuose, SC „Šilo“ futbolininkai dar kartą įrodė pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 5:1.

Jau po pirmojo kėlinio kazlųrūdiečiai pirmavo 2:0. Antrame kėlinyje Suvalkijos miestelio futbolininkai pranašumą padvigubino – 4:0. Aikštės šeimininkai mušė paguodos įvartį, sušvelnindami rezultatą iki 4:1, tačiau patys įsimušdami įvartį kaišiadoriečiai atstatė Kazlų Rūdos komandos persvarą ir buvo priversti pripažinti dar kartą SC „Šilo“ ekipos pranašumą.

Du įvarčius varžovams atseikėjo S.Laukaitis, po kartą pasižymėjo A.Sidabra ir L.Šverčiauskas.

V.Kirtiklio komanda šiame fronte šių metų pasirodymą baigė iškovodama ketvirtą pergalę ir turnyrinėje lentelėje užimdama antrąją vietą.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2009 m.g. komanda didesnį atstumą nužingsniuos LVJFA organizuojamame kitame – Lietuvos vaikų salės futbolo taurės turnyre.

Po pirmų dviejų pergalių, iškovotų Kazlų Rūdoje dar praėjusį savaitgalį prieš Kybartų ir Prienų komandas, V.Kirtiklio treniruojami Pietų regiono „A“ grupėje žaidžiantys futbolininkai dar kartą tas pačias ekipas įveikė Prienuose ir jau užsitikrino teisę rungtyniauti šio turnyro kitame etape.

Šeštadienį viešėdami Prienuose, kazlųrūdiečiai aikštės šeimininkus, KKSC futbolininkus įveikė rezultatu 9:2, na o „Sveikatą“ SC „Šilas“ pranoko sausu skirtumu – 11:0.

Pirmame mače didžiausio pasipriešinimo iš Prienų komandos pusės sulaukta pirmame kėlinyje. Aikštės šeimininkai jau 2-ąją minutę pirmi išsiveržė į priekį, tačiau rezultatą išlygino SC „Šilo“ lyderis S.Laukaitis – 1:1.

Prienų KKSC  ekipa dar kartą buvo išsiveržusi į priekį 1:2, tačiau besibaigiant kėliniui pusiausvyrą vėl atstatė S.Laukaitis – 2:2. Antroje dvikovos pusėje atakų pabūklai buvo nukreipti jau tik į vieną pusę.

Kazlų Rūdos futbolininkai varžovams atseikėjo septynis įvarčius ir iškovojo įtikinamą pergalę 9:2. Dar keturiais įvarčiais prisidėjo S.Laukaitis, po vieną kartą pasižymėjo A.Sidabra, L.Šverčiauskas ir D.Pauliukonis.

Kur kas paprasčiau SC „Šilui“ klostėsi antra akistata su „Sveikata“. Įvarčių kanonadą pradėjo L.Šverčiauskas, po to tiksliais smūgiais Kazlų Rūdos pranašumą didino D.Paliukonis, A.Sidabra. Dar nesibaigus pirmam kėliniui vėl pasižymėjo D.Pauliukonis ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 4:0.

Antrame kėlinyje Kybartų vartininkas traukė kamuolį iš savų vartų tinklo dar septynis kartus. Po du įvarčius pridėjo S.Laukaitis, A.Sidabra, D.Pauliukonis, kartą pasižymėjo J.Žūkas.

Trečias, paskutinis pasimatymas su šiomis komandomis vyks ateinantį savaitgalį. Viešnagė numatyta Kybartuose. Kazlų Rūdos futbolininkams tai bus daugiau formalios rungtynės ir kaip jos bepasibaigtų, turnyrinei pozicijai įtakos nebeturės.

Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionato Pietų regiono „A“ grupės turnyrinė lentelė: