Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai su Jonavos komandomis pasidalino po pergalę

Kazlų Rūdos U-11 futbolininkai su Jonavos komandomis pasidalino po pergalę<br>

Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionato pirmasis etapas jauniesiems Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkams eina į pabaigą. Tokia padėtis susiklostė po šeštadienį vykusių dviejų akistatų su Jonavos „Jonava A“ ir „Jonava B“ komandomis.

V.Kirtiklio treniruojamai komandai, siekusiai patekti į sekantį etapą, buvo būtina įveikti pagrindinius grupės konkurentus - „Jonavos A“ ekipą. Deja, aikštės šeimininkams rungtynės nesusiklostė, nors jų pradžia nuteikė gana optimistiškai.

Jau pirmoje kėlinio pusėje D.Šafranskiui sviedus kamuolį į aikštės vidurį, vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė S.Laukaitis, kuris nukreipė jį  į vartus, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Netrukus persvarą padidinti galimybė buvo pasitaikiusi A.Sidabrai, tačiau jo prie pat vartų smūgiuotą kamuolį atrėmė Jonavos komandos vartininkas.

Pirmi grėsmingesni epizodai iš varžovų pusės pasitaikė antroje pirmo kėlinio pusėje. 13-ąją minutę vienas iš jonaviškių smūgiuotų kamuolių „lyžtelėjo“ D.Šafranskio ginamų vartų skersinį. Deja, sekančio epizodo metu „Jonavos A“ komanda rezultatą išlygino – 1:1.

SC „Šilo“ futbolininkams dar pirmame kėlinyje vėl pasitaikė nebloga galimybė išsiveržti į priekį, tačiau A.Sidabros smūgiuotas kamuolys „švilpė“ pro pat Jonavos vartų skersinį.

Neišnaudotos galimybės greitai buvo prisimintos, kai kėliniui einant į pabaigą, po kampinio „Jonava A“ išsiveržė į priekį 1:2 ir ilsėtis išėjo įgydama pirmaujančios komandos statusą.

Antro kėlinio pradžioje vėl pasižymėjo svečiai, tačiau čia pat intrigą sugrąžino iš aikštės vidurio tikslų kamuolį pasiuntęs S.Laukaitis – 2:3. Deja, toliau tęsti sėkmės istorijos Kazlų Rūdos futbolininkams nesisekė.

Ją kūrė Jonavos futbolininkai, kuomet po tikslaus jonaviškio smūgiuoto kamuolio, svečiai vėl įgijo dviejų įvarčių pranašumą - 2:4. Šią persvarą varžovai išlaikė iki dvikovos pabaigos ir į turnyrinę lentelę brūkštelėjo tris taškus.

SC „Šilo“ futbolininkai atsigriebė antrame mače. Jau antrą rungtynių minutę „Jonavos B“ vartų tinklą paženklino S.Laukaitis, o po minutės, po L.Šverčiausko perdavimo, tas pats futbolininkas Kazlų Rūdos komandos persvarą padvigubino – 2:0.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui, A.Sidabra pasiuntė dar vieną tikslų smūgį ir aikštės šeimininkų pranašumas be paliovos augo – 3:0.

12-ąją minutę varžovai rezultatą sušvelnino, tačiau besibaigiant kėliniui A.Sidabra sugrąžino Kazlų Rūdos komandai trijų įvarčių pranašumą – 4:1.

Antrame kėlinyje ir toliau dominavo SC „Šilo“ futbolininkai. Į „Jonavos B“ komandos vartus iš aštraus kampo tiksliai kamuolį pasiuntė su pora metų vyresniais varžovais rungtyniaujantis J.Žūkas – 5:1.

Iki dvikovos pabaigos aikštės šeimininkai pasižymėjo dar du kartus. Abiejų įvarčių autoriumi buvo S.Laukaitis. Galutinis užfiksuotas rezultatas, žymintis Kazlų Rūdos komandos pergalę – 7:1.

Paskutines grupės rungtynes Kazlų Rūdos futbolininkai žais išvykoje šį ketvirtadienį, sausio 24 d., su Kaišiadorių ŠSPC-„Baltais“.