Kazlų Rūdos U-11 futbolininkus matysime ir Lietuvos vaikų salės futbolo Taurės turnyre

Dar viena futbolo fronto linija šį mėnesį atsivers Vito Kirtiklio treniruojamai Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2009 m.g. komandai.

 

Jaunieji kazlųrūdiečiai šiuo metu rungtyniauja ne tik LVJFA organizuojamame Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionate, bet netrukus į kovas įsijungs ir tos pačios organizacijos inicijuotame salės futbolo Taurės turnyre.

 

Pirmąkart organizuojamame turnyre 2009-2010 m amžiaus grupėje varžysis devyniolika komandų iš visos Lietuvos. Kaip ir mažojo futbolo čempionate, Kazlų Rūdos SC „Šilo“ ekipa priskirta Pietų regiono „A“ grupei ir pirmame etape V.Kirtiklio ugdomos komandos varžovais bus Kybartų SK „Sveikatos“ ir Prienų KKSC futbolininkai.

 

Pagal Lietuvos vaikų salės futbolo Taurės turnyro nuostatus, jis bus rengiamas turais. Kiekviename iš jų komandos sužais po dvi rungtynes. Taigi, kazlųrūdiečiai su minėtais varžovais sužais šešerias rungtynes.

 

Pirmi susitikimai planuojami sausio 20 d. Turas numatytas Kazlų Rūdos sporto centre.

 

Sėkmingai pasirodžius Kazlų Rūdos futbolininkams, dėl patekimo į kitą etapą tektų kautis su Pietų regiono „B“ grupėje geriausiai pasirodžiusia komanda. O šioje grupėje dėl kelialapio į olimpines aukštumas varžysis dvi Druskininkų ir po vieną Lazdijų bei Kalvarijos sporto centrų komandas.