Kazlų Rūdos U-13 futbolininkams taškų prieš jonaviškius iškovoti nepavyko

Antradienio pavakare kovas Lietuvos vaikų U-13 Pietų regiono 9x9 futbolo pirmenybėse atnaujino D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda. Kazlų Rūdos miestelio stadione tądien viešėjo Jonavos KKSC 2005 m.g. komanda. Dvikova sėkmingai susiklostė svečiams, kurie įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 0:2 (0:0).

Pirmame kėlinyje vyko apylygė dvikova ir nei viena komanda ryškesnės žaidybinės persvaros neturėjo. Dar pirmoje kėlinio pusėje pirmi į priekį išsiveržti galėjo SC „Šilo“ futbolininkai, kuomet pargriovus Jonavos baudos aikštėje kazlųrūdietį, buvo skirtas 6 m baudinys. Deja, jo realizuoti nepavyko S.Venckevičiui ir galimybe išsiveržti į priekį aikštės šeimininkai nepasinaudojo.

Po šio epizodo pora aštresnių atakų surengė jonaviškiai. Pirmu atveju, varžovams pavyko ataką užbaigti smūgiu į vartus, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartus saugojęs M.Aksionas. Antru atveju, svečių futbolininko iš aštraus kampo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Savo ruožtu galimybė patikrinti Jonavos vartininko budrumą buvo pasitaikiusi smūgiuojant į kamuolį gana iš toli K.Vyšniauskui, S.Venckevičiui, tačiau didesnių grėsmių varžovų vartams tai nesukėlė.

Pavojingiausias epizodas pirmame kėlinyje buvo užfiksuotas jau einant jam į pabaigą. Tuomet iš toli Jonavos futbolininko smūgiuotas kamuolys aukšta trajektorija leidosi Kazlų Rūdos vartų link, pataikė į vartų skersinį, nuo jo atšoko į SC „Šilo“ vartininką ir nuo pastarojo nuriedėjo už galinės linijos. Pirma dvikovos dalis baigėsi be įvarčių.

Antrojo kėlinio pradžioje Jonavos futbolininkai surengė rezultatyvią ataką. Po varžovo siųsto kamuolio iš aštraus dešinio krašto SC „Šilo“ vartų link, nepavyko sužaisti į kamuolį aikštės šeimininkų vartininkui. Kamuoliui riedant link tolimojo virpsto, čia pat į vartus pasiuntė jį Jonavos futbolininkas ir svečiai išsiveržė į priekį.

Atstatyti pusiausvyrą Kazlų Rūdos futbolininkams niekaip nesisekė, varžovai deramai gynėsi ir SC „Šilas“ atvirų progų atakuoti varžovų vartus neturėjo. Negana to, jonaviškiams pavyko dar kartą pasižymėti. Po kampinio, keliamo prie Kazlų Rūdos komandos vartų, kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštę ir joje vartininkui kovojant dėl kamuolio su varžovu, kamuolys įriedėjo į vartus. Rezultatas tapo 2:0. Per likusį rungtynių laiką aikštės šeimininkai stengėsi spausti varžovus, tačiau pakeisti ką nors dvikovos eigoje nepavyko.