Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai pirmą sezono pusę baigė rungtynėmis su "Olimpu"

D.Gabuževičiaus treniruojamiems Kazlų Rūdos U-14 futbolininkams šių metų sezonas jau įpusėjo. LVJFA U-14 II lygos Pietų regiono futbolo pirmenybėse rungtyniaujančiai komandai, pilno formato futbole žengiančiai pirmuosius žingsnius, teko patirti ir šilto ir šalto.

Jaunieji kazlųrūdiečiai žino, kas yra pergalės skonis, kas pralaimėjimo kartėlis ir kokios emocijos apima, sužaidus lygiosiomis.

Pirmadienį SC „Šilo“ U-14 futbolininkai pirmą sezono pusę užbaigė rungtynėmis su Kauno „Olimpu“. Vieniems iš pirmenybių lyderių Kazlų Rūdos komanda nusileido rezultatu 1:5 (0:3).

Pirmą dvikovos kėlinį ko gero tiksliausiai apibūdintų mintis, kad SC „Šilas“ kūrė progas, varžovai mušė įvarčius.

Vienas iš pirmų tokių epizodų, po kurio aikštės šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, Kazlų Rūdos komandai pasitaikė dar 12-ąją pirmo kėlinio minutę.

Tuomet R.Gruzdžio smūgiuotas kamuolys varžovų baudos aikštėje atšoko ir pasiųsti į vartus jį galėjo M.Aksionas, tačiau pritrūko tikslumo.

Vos po kelių minučių užfiksuotas dar vienas įstabus epizodas iš Kazlų Rūdos komandos pusės. Perėmus kamuolį aikštės viduryje, kairiu kraštu su juo kūrė R.Gruzdys, kuris kamuolį skersavo.

Baudos aikštėje atsidūręs M.Aksionas mėgino smūgiuoti galva, tačiau kamuolys vartų nesiekė ir liko žaidime. Į šiuos du aikštės šeimininkų epizodus Kauno komanda atsakė 17-ąją minutę.

Greitą ataką surengusių varžovų komandos atakos smaigalyje atsidūręs E.Bartkus pasiuntė kamuolį į SC „Šilo“ vartų viršutinę dalį ir „Olimpas“ išsiveržė į priekį – 0:1.

Perkopus kėliniui į antrą pusę, nebloga galimybė išlyginti rezultatą buvo pasitaikiusi E.Paliokui, tačiau šiam gavus kamuolį baudos aikštėje, suvaldyti jo nepavyko, o jau sekančioje atakoje J.Žukovskio aukšta trajektorija iš baudos aikštės prieigų pasiųsto kamuolio nesiekė Kazlų Rūdos komandos vartininkas ir laikinosios sostinės komandos persvara tapo 0:2.

Paskutinėmis pirmo kėlinio sekundėmis Kauno futbolininkai mušė dar vieną įvartį. Po individualaus reido baudos aikštelėje prasibrovęs su kamuoliu pro kelis kazlųrūdiečius pasižymėjo E.Bartkus – 0:3.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai mėgino atgaivinti rungtynių intrigą. 39-ąją minutę į „Olimpo“ vartų tinklą kamuolį pasiuntė Ervinas Paliokas – 1:3.

Vis dėlto praėjus penkminutei Kauno komanda susigrąžino trijų įvarčių pranašumą. Po T.Pranausko tikslaus smūgio rezultatas tapo 1:4.

Na, o paskutinėmis rungtynių minutėmis paskutinį tašką dvikovoje padėjo U.Vaitiekaitis – 1:5. SC „Šilo“ futbolininkams tai buvo ketvirtas pralaimėjimas.