Kazlų Rūdos U-15 futbolininkai skynė pergales Pietų Lietuvos Antros lygos pirmenybėse<br>

Dvi puikias pergales KAFF U-15 Pietų Lietuvos Antros lygos futbolo pirmenybėse iškovojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai.

Ketvirtadienį vykusiose dvejose rungtynėse kazlųrūdiečiai nukovė Trakų ir Druskininkų komandas ir bendroje sumoje savo sąskaitoje turi jau tris pergales iš keturių galimų.

Taškų medžioklė SC „Šilo“ komandai prasidėjo rungtynėmis su trakiškiais. Jau pirmomis rungtynių minutėmis aikštės šeimininkai užgulė varžovų vartus ir pasižymėjo greitu įvarčiu, kuomet kairiu Trakų komandos kraštu kūrė su kamuoliu R.Gruzdys ir iš aštraus kampo pasiuntė jį į svečių komandos vartus – 1:0.

Dar vieną įvartį Kazlų Rūdos komanda įmušė dar nesibaigus pirmam kėliniui. Vienos iš eilės SC „Šilo“ atakų metu, kamuolys buvo smūgiuojamas į svečių komandos vartus. Jis atšoko nuo virpsto, antru šansu pasinaudojo aikštės šeimininkai ir pranašumą padvigubino – 2:0.

Antrame kėlinyje ir toliau karaliavo Suvalkijos miestelio futbolininkai. Trakų komandos vartų tinklą kėlinio pradžioje paženklino į baudos aikštę su kamuoliu įsiveržęs R.Gruzdys. SC „Šilo“ pranašumas tapo 3:0.

Na, o dar vieną kirtį varžovai patyrė, kuomet puikiai tos dienos mačuose pasirodęs Simas Venckevičius prasiveržė su kamuoliu dešine varžovų baudos aikštės zona, atliko puikų perdavimą K.Vyšniauskui ir pastarasis futbolininkas vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 4:0.

Rungtynėms einant į pabaigą svečiai rezultatą sušvelnino. Kiek pasyvoka gynyba pasinaudojo Trakų futbolininkas, kuris sugebėjo pranerti su kamuoliu pro kelis kazlųrūdiečius ir pasiųsti jį į vartus – 4:1.

Užsivedę SC „Šilo“ futbolininkai demonstravo dominavimą ir antrose rungtynėse su Druskininkais (primename, kad vienų rungtynių trukmė šiose pirmenybėse buvo 2 kėliniai po 25 minutes, - aut. past.).

Tiesa, pirmame kėlinyje varžovus nuo įvarčių gelbėjo fortūna. Nuo pat pirmų minučių druskininkiečiai buvo priversti gintis.

SC „Šilo“ komandoje pasižymėti niekaip nepavyko visai eilei futbolininkų. Dar rungtynių pradžioje, po puikaus K.Vyšniausko perdavimo, į svečių komandos vartų plotą nekliudomam nepavyko pataikyti R.Jasevičiui.

Čia pat galimybe pasižymėti nepasinaudojo į baudos aikštę su kamuoliu įsiveržęs R.Gruzdys. Pro pat vartus prazvimbė kamuolys, kuomet galingai smūgiavo iš baudos aikštės prieigų S.Venckevičius.

Toliau, po E.Palioko reido baudos aikšte, kamuolys dar kartą „nerado varžovų vartų tinklo“. Visą neišnaudotų progų epopėją pirmame kėlinyje užbaigė S.Venckevičius. Jo dar kartą galingai smūgiuotas kamuolys pataikė į Druskininkų komandos vartų virpstą.

Aikštės šeimininkai „atsidarė“ antrame kėlinyje. Svečių vartų varpymą pradėjo K.Vyšniauskas, kuomet po R.Jasevičiaus skersuoto kamuolio, pasiuntė jį būdamas baudos aikštėje į vartų tinklą – 1:0.

Netrukus driblingo su kamuoliu galimybes pademonstravo S.Venckevičius. Jis prasiveržė su kamuoliu pro kelis varžovus ir baudos aikštėje pasiuntė kamuolį į Druskininkų vartų tinklą – 2:0.

Dar vieną „vinį“ SC „Šilas“ kalė, kuomet baudos aikštėje pargriautas su kamuoliu buvo R.Gruzdys. Jis realizavo 11 m baudinį, po kurio Kazlų Rūdos persvara tapo jau 3:0.

Tai buvo ne viskas. Dar viena proga aikštės šeimininkai pasinaudojo rungtynėms einant į pabaigą. Tuomet kovingumą pademonstravo M.Aksionas, sugebėjęs varžovų baudos aikštės prieigose perimti kamuolį, atlikti perdavimą komandos kolegai S.Venckevičiui, na ir pastarasis futbolininkas pasinaudojo situacija, įmušė įvartį ir Kazlų Rūdos komanda šventė užtikrintą pergalę 4:0.