Kazlų Rūdos U-19 futbolininkams dviejų įvarčių pergalingai pradėti sezoną neužteko<br>

Sekmadienį, ganėtinai ankstų rytą, Dariaus Gabuževičiaus treniruojama U-19 komanda viešėjo Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje, kuriame LVJFA Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybes pradėjo mūšiu su aikštės šeimininke FA-FK „Panevėžio B“ vienuolike.

Rungtynės SC „Šilo“ futbolininkams susiklostė itin permainingai. Dar pirmojo kėlinio viduryje rezultatu 0:2 pirmavusiems Kazlų Rūdos futbolininkams persvaros išlaikyti nepavyko ir teko pripažinti panevėžiečių pranašumą rezultatu 3:2 (2:2).

Įvarčius į aikštės šeimininkų vartus mušė Ignas Raštutis ir Osvaldas Šarauskas.

Dvikovos pradžioje kamuolį daugiau kontroliavo Panevėžio futbolininkai, tačiau aštresnėmis atakomis tuo metu varžovai nepasižymėjo.

Tuo tarpu jau 7-ąją minutę džiaugsmo pliūpsnis aplankė Kazlų Rūdos komandos stovyklą, kuomet po Justo Stanionio perdavimo iš baudos aikštės prieigų į kairę baudos aikštės zoną, joje kamuolį gavęs Ignas Raštutis keletą kartų jį užsikirto, suklaidino varžovų gynėją ir pasiuntė kamuolį  į vartų tinklą – 0:1.

Dar vieną kirtį aikštės šeimininkai patyrė 17-ąją minutę. Tuomet puolime sublizgėjo I.Raštučio ir O.Šarausko tandemas. Puikiai sužaidus sienelę varžovų baudos aikštės prieigose, atakos smaigalyje atsidūręs O.Šarauskas buvo tikslus, kuris padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 0:2.

Pirmas aštresnis epizodas iš Panevėžio komandos pusės pasitaikė 27-ąją rungtynių minutę. Tuomet aikštės šeimininkai surengė greitą ataką.

Baudos aikštėje vienas iš panevėžiečių, suklaidinęs Kazlų Rūdos komandos futbolininką, pamėgino smūgiuoti. Tuomet puikią reakciją pademonstravo Julius Bieliauskas, atrėmęs kamuolį.

Savo ruožtu pora aštresnių epizodų turėjo ir Kazlų Rūdos komanda. Kėliniui einant į pabaigą SC „Šilo“ žaidimas pradėjo „sėsti“. Vis daugiau kamuolį vėl kontroliavo „Panevėžio B“ futbolininkai.

Kiek pasyvoka gynyba varžovai pasinaudojo 38-ąją minutę. Po eilės perdavimų SC „Šilo“ baudos aikštės prieigose, kamuolį į tolimą J.Bieliausko ginamų vartų viršutinį kampą pasiuntė U.Vilimas – 1:2.

43-ąją minutę vėl džiūgavo aikštės šeimininkai. Po baudos smūgio, atliekamo prie Kazlų Rūdos komandos baudos aikštės prieigų, į baudos aikštę siunčiamą kamuolį kone nuo vartų linijos „uždarė“ D.Pavlijus – 2:2.

Antrame kėlinyje galutinai iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai. Žaidimas vyko daugiau SC „Šilo“ aikštės pusėje, panevėžiečiai ne kartą siuntė kamuolius į J.Bieliausko ginamus vartus, tačiau niekaip varžovams rezultato persverti nepavykdavo.

Įstabių akimirkų kontroatakose buvo pasitaikę ir SC „Šilo“ futbolininkams. Viename iš epizodų vienas prieš vartus galėjo atsidurti su kamuoliu I.Raštutis. Kovojęs dėl kamuolio su varžovu, SC „Šilo“ futbolininkas jį užvaldė, tačiau tą akimirką nukrito šalia Panevėžio futbolininkas.

Aikštės teisėjas traktavo pražangą ir Panevėžio vienuolikė bent jau pavojingo epizodo išvengė. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komandai „nelaimė“ ištiko 68-ąją minutę, kuomet stabdant greitą panevėžiečių ataką prie baudos aikštės, iš rungtynių už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas D.Sauka.

SC „Šilo“ futbolininkams teko verstis per likusį laiką dešimtyje. Panevėžiečiai dar labiau didino spaudimą ir titaniškomis pastangomis aikštės šeimininkai savo pasiekė.

81-ąją rungtynių minutę iš baudos aikštės prieigų galingą šūvį paleido B.Paliokas. Kamuolys įskriejo į vartų kampą ir „Panevėžys B“ išsiveržė į priekį 3:2.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Kazlų Rūdos futbolininkai turėjo gana neblogų šansų išlyginti rezultatą. Viename iš epizodų, po baudos smūgio,  varžovai apsigynė, kamuolį nukreipdami už galinės linijos.

Na, o po kampinio, I.Raštučio, įsiveržusio su kamuoliu į baudos aikštę, smūgiuotas kamuolys skriejo šiek tiek virš vartų. Panevėžio ekipa šventė sunkią pergalę, įsirašydami pirmuosius taškus į turnyrinę lentelę.