Kazlų Rūdos U-9 futbolininkai startavo 5x5 futbolo turnyre "Sporto centro taurei laimėti"

Kazlų Rūdos U-9 futbolininkai startavo 5x5 futbolo turnyre Sporto centro taurei laimėti<br>

Praėjusią savaitę startavo 5x5 futbolo turnyras „Kazlų Rūdos sporto centro taurei laimėti“. Jame dalyvauja ir jauniausioji Kazlų Rūdos SC „Šilo“ vaikų karta.

 

 

V.Kirtiklio treniruojamų 2011 m.g. futbolininkų varžovai yra Prienų KKSC ir Kybartų „Sveikatos“ komandos.

 

 

Priminsime, kad pagal turnyro nuostatus, komandos tarpusavyje susitiks tris kartus. Pirmasis turas jau vyko gegužės 21 d. Prienuose, antrasis numatytas šią savaitę Kybartuose ir baigiamieji akordai nuskambės kitą savaitę Kazlų Rūdoje.

 

 

Turnyro trilogijos pirmoji dalis Kazlų Rūdos mažiesiems futbolininkams klostėsi sėkmingai, iš Prienų parsivežti keturi taškai.

 

 

Su aikštės šeimininkais V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai ir pradėjo taškų medžioklę. Dvikova su prieniškiais vyko gana permainingai.

 

 

Nors kazlųrūdiečiai pirmi pasižymėjo, tačiau varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo komandos naudai – 1:2.

 

 

Atkaklūs Kazlų Rūdos futbolininkai ginklų nesudėjo ir čia pat rezultatą išlygino – 2:2. Pasibaigus rungtynėms, abiems ekipoms teko tenkintis kišenėn įsidedant po tašką. Įvarčius į varžovų vartus mušė SC „Šilo“ komandoje mušė Justas Žūkas.

 

 

Antra akistata su Kybartų ekipa SC „Šilo“ U-9 futbolininkams susiklostė pergalingai. Kazlųrūdiečiai po dviejų tikslių smūgių pirmavo 2:0, tačiau charakterį pademonstravę kybartiškiai rezultatą išlygino – 2:2.

 

 

Vis dėlto tos dienos mače pranašumą įrodė SC „Šilo“ futbolininkai, atseikėdami varžovams dar du įvarčius ir laimėdami rungtynes 4:2. Vėl dviem įvarčiais šiame mače pasižymėjo J.Žūkas, po įvartį pridėjo K.Bendinskas ir V.Aukštakalnis.