Kazlų Rūdos vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų futbolo komandos rengiasi antrojo rato kovoms

Rugpjūčio mėnesį Kazlų Rūdos futbole jaučiamas pagyvėjimas. Po daugiau nei mėnesį trukusios pertraukos į treniruočių maratoną kibo ar tai darys artimiausiomis dienomis visos Kazlų Rūdos komandos – V.Kirtiklio treniruojami U-10 futbolininkai, D.Gabuževičiaus ugdomas jaunimas (U-14 ir U-19 komandos) ir S.Vikerto vedina suaugusiųjų „Šilo“ kariauna

                        

Pastarojoje svarbios varžybinės patirties semiasi ir gabiausias Kazlų Rūdos jaunimas.

 

Pirma šių metų sezono pusė nedidelės savivaldybės futbolui tikrai neprasta.

 

V.Kirtiklio mažiausiųjų 2009 m.g. komanda po pirmo LVJFA 7x7 „Wellkid lygos“ varžybų ciklo etapo tarp penkiolikos komandų pateko į pirmąjį aštuntuką ir dar šio mėnesio pabaigoje pradės kovas Pietų regione su pajėgiausiomis jo komandomis.

 

Antra sezono pusė mažųjų kazlųrūdiečių laukia išties nelengva. Jau rugpjūčio 30 d. Kazlų Rūdos miestelio futbolo stadione V.Kirtiklio ekipa jėgas išmėgins su pajėgiomis ketvirtą vietą po pirmo etapo užėmusia Marijampolės FC ir antroje vietoje pirmą sezono pusę baigusia Kauno VJFM „Ąžuolo“ komandomis. Rungtynių pradžia numatyta 14.00 ir 17.00 valandomis.

 

Ne mažesni iššūkiai laukia ir D.Gabuževičiaus treniruojamų U-14 futbolininkų. Nors pilno formato (11x11) futbolo aikštėje U-14 kazlųrūdiečių komanda rungtyniauja pirmuosius metus, tačiau jaunieji SC „Šilo“ futbolininkai jau spėjo pajusti pergalės skonį ir tikimės, kad antroje sezono pusėje jų bus daugiau. 2005 m.g. ekipai kovos prasidės rugsėjo antrąją išvykoje rungtynėmis su bendraamžiais iš Prienų.  

 

Gana įspūdingai šių metų pirmenybės klostosi D.Gabuževiaus ugdomiems U-19 futbolininkams. LVJFA Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybėse Kazlų Rūdos komanda po pirmojo rato įsitvirtinusi trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir turi visus šansus pagerinti praėjusių metų pasiekimą...  

 

Prie šios amžiaus grupės futbolo pirmenybių starto linijos buvo stoję 10 komandų. Neįpusėjus sezonui, pirmi kapituliavo Druskininkų futbolininkai, kuriuos SC „Šilo“ jaunimas buvo įveikęs sausu rezultatu 5:0.

 

 Na, o visai neseniai mus pasiekė informacija, kad pusiaukelėje baltą vėliavą kelia ir Vilniaus BFA ekipa. Jai buvo atseikėta net 15 įvarčių.  

 

Taigi, Kazlų Rūdos U-19 komandos laukia 7 mačai ir vienas iš svarbiausių bus žaidžiamas jau rugpjūčio 26-ąją, kuomet į Kazlų Rūdą atvyks Vilniaus „Ateitis“. Akistata numatyta 12.00. Priminsime, kad sezono starte šiai ekipai buvo nusileista rezultatu 3:2...

 

Itin dideliu intensyvumu antra sezono pusė prasidės S.Vikerto treniruojamai „Šilo“ kariaunai. Puikiai LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse besikaunančiai ekipai dar antroje rugpjūčio pusėje teks sužaisti net ketverias rungtynes.

 

„Šilo“ stratego S.Vikerto desantas jau šį penktadienį, rugpjūčio 17-ąją, išsilaipins Marijampolėje, kurioje atsakomosiose rungtynėse susikaus su Lietuvos „A“ lygos čempionės „Sūduvos“ dublerių vienuolike. Šių rungtynių pradžia – 18.30.

 

Na, o Kazlų Rūdos komandos futbolo gerbėjai pirmose namų rungtynėse „Šilo“ futbolininkus išvys ateinantį antradienį, rugpjūčio 21 d. 19.15 val. Suvalkijos miestelio ekipa susigrums su Vilniaus „Tera“.

 

Vasarai skaičiuojant paskutines dienas, Kazlų Rūdos futbolo stadione taip pat pasirodys dar Jonavos „Jonavos B“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipos.

 

Panašu, kad naujų veidų Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose nepamatysime. Komanda mėgins verstis su esamomis pajėgomis.

 

Bet kokiu atveju, pirmą egzamino dalį S.Vikerto treniruojama komanda išlaikė aukščiausiu balu. Po dešimties žaistų rungtynių LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse „Šilo“ futbolininkai pasiekė devynias pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis.

 

Tokiu būdu Kazlų Rūdos komanda kol kas yra šių pirmenybių vienvaldė lyderė. Kokia gaida baigsis šių metų sezonas, sužinosime jau rudenį, todėl savo ruožtu, lauksime gausaus ir nuoširdaus mūsų nedidelio miestelio futbolo sirgalių palaikymo, kuris nuolat reikalingas kaip oras! Puikiai žinome, kad kopiant į kalno viršūnę paskutiniai metrai būna sunkiausi...