Kelialapį į kitą etapą užsitikrinę SC "Šilo" U-11 futbolininkai taškus rinko Kybartuose

Kelialapį į kitą etapą užsitikrinę SC Šilo U-11 futbolininkai taškus rinko Kybartuose<br>

Praėjusį savaitgalį Lietuvos vaikų 2009-2010 m.g. amžiaus grupėje Salės Taurės turnyre pirmojo etapo, grupės varžybų kovas, baigė V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai.

Jaunieji kazlųrūdiečiai trečiąkart susitiko su Prienų KKSC ir Kybartų „Sveikatos“ komandomis.

Šįkart dvikovos vyko Kybartuose. Kaip jau žinote, pirmus du kartus abu varžovus Kazlų Rūdos futbolininkai jau buvo įveikę ir tokiu būdu SC „Šilas“ jau užsitikrino kelialapį į kitą etapą.

Taigi, kaip būtų besusiklostę pastarosios rungtynės, V.Kirtiklio treniruojamai komandai tai nieko nelėmė. Nieko nuostabaus, kad Kazlų Rūdos ekipa šiose rungtynėse nevengė eksperimentų.

Į Kybartus negalėjo vykti SC „Šilo“ vartininkas D.Šafranskis, kuris sirguliavo, tačiau ir tokiomis sąlygomis abejos rungtynės Kazlų Rūdos komandai susiklostė sėkmingai.

Pirmos rungtynės vyko su aikštės šeimininkais, „Sveikatos“ futbolininkais. SC „Šilo“ komandoje vartininko amato ėmėsi L.Šverčiauskas.

Pirmi į priekį šiame mače išsiveržė kybartiškiai, tačiau netrukus rezultatą išlygino A.Sidabra – 1:1. Vis dėlto kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai dar kartą pasižymėjo ir po pirmos dvikovos dalies pirmavo 1:2.

Vos prasidėjus antram kėliniui, vėl rezultatą lygino A.Sidabra, o jo viduryje tiksliais smūgiais kamuolį siuntė į varžovų vartus L.Martišius ir S.Laukaitis. Kazlų Rūdos komanda įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 4:2.

Besibaigiant rungtynėms, dar du įvarčius atseikėjo D.Pauliukonis, A.Sidabra ir SC „Šilas“ laimėjo akistatą rezultatu 6:2.

Antrame tos dienos mače futbolo aikštėje Kazlų Rūdos komandos interesai susikirto su bendraamžiais iš Prienų. Tuomet SC „Šilo“ vartininko duonos ragavo S.Laukaitis.

Nors pirmąją minutę pirmi į priekį išsiveržė Prienų futbolininkai, tačiau 4-ąją, atlikdamas baudos smūgį, rezultatą išlygino tas pats S.Laukaitis.

Pirmam kėliniui persiritus į antrą pusę, 11-ąją minutę A.Sidabra išvedė Kazlų Rūdos komandą į priekį 2:1. Po dar vieno minėto futbolininko 13-ąją minutę įmušto įvarčio SC „Šilas“ į gijo ir dviejų įvarčių pranašumą – 3:1.

Turėtą persvarą kazlųrūdiečiai iššvaistė antrame kėlinyje. Prienų futbolininkai jo viduryje sušvelnino rezultatą 3:2, o netrukus ne tik išlygino, bet ir persvėrė jį savo komandos naudai – 3:4.

Pačioje rungtynių pabaigoje Prienų KKSC futbolininkams išslydo pergalė iš rankų. Varžovai neišvengė autoįvarčio ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 4:4.