Kovas KAFF U-15 Pietų Lietuvos futbolo pirmenybėse pradėjo Kazlų Rūdos komanda

Kovas KAFF U-15 Pietų Lietuvos futbolo pirmenybėse pradėjo Kazlų Rūdos komanda<br>

Pirmuosius šio sezono futbolo gūsius trečiadienio popietę patyrė D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-15 futbolininkai.

Tądien kazlųrūdiečiai viešėjo Prienuose, kuriuose jėgas KAFF U-15 Pietų Lietuvos Antros lygos futbolo pirmenybėse tikrinosi su bendraamžiais iš Vilkaviškio bei Kaišiadorių.

Laukiant šių metų sezono, kiek sudėtingesnėmis sąlygomis besitreniravusiai Kazlų Rūdos ekipai, neturėjusiai treniruočių pilnų matmenų futbolo aikštėje, teko operatyviai persiorientuoti iškart varžybinėse sąlygose ir pamėginti pakovoti dėl pirmųjų taškų.

Pirmame mače SC „Šilas“ susikovė su Vilkaviškio SM vienuolike. Didžiąją rungtynių dalį kazlųrūdiečiai dominavo, daugiau lankėsi varžovų aikštėje, turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau pritrūkdavo vis tikslumo.

Solidžiai tose rungtynėse pasirodė Simas Bočys. Jo įmuštas įvartis antrojo kėlinio viduryje ir užtikrino Kazlų Rūdos komandai pergalę pirmame mače. Dvikova su Vilkaviškio ekipa ir baigėsi minimalia SC „Šilo“ pergale 1:0.

Kitaip Kazlų Rūdos komandai susiklostė antrasis, taip pat 50 minučių (2 kėliniai po 25 minutes) trukęs mačas su Kaišiadorių FC „Baltais“.

Nors SC „Šilo“ futbolininkai taip pat mėgino daugiau spausti varžovus, turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko nei atakos smaigalyje atsidūrusiems M.Aksionui, nei R.Rėklaičiui.

Savos galimybės išnaudoti nepavyko ir Kazlų Rūdos komandoje rungtyniavusiai merginai – L.Vaitukaitytei.

Tuo tarpu varžovai tiksliai pasinaudojo susikurtomis progomis. Kaišiadoriečiai spėjo pasižymėti dar pirmame kėlinyje. Po jo „Baltai“ pirmavo 1:0.

Antroje rungtynių pusėje dar dvi atakos iš varžovų pusės virto tiksliais smūgiais į SC „Šilo“ komandos vartus. Po jų varžovų persvara tapo 3:0.

Iki rungtynių pabaigos Kazlų Rūdos futbolininkai taip pat spėjo pasižymėti, tačiau visumoje teko pripažinti „Baltų“ ekipos pergalę rezultatu 3:1.