LFF II lygos pirmenybėse "Šilo" futbolininkai skina pergales vieną po kitos

LFF II lygos pirmenybėse Šilo futbolininkai skina pergales vieną po kitos

LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybių lyderiams, Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams, ir toliau sezonas klostosi daugiau nei puikiai.

S.Vikerto treniruojama ekipa skina pergales vieną po kitos. Penktadienio vakarą Suvalkijos miestelio vienuolikė į visus su rungtynėmis susijusius klausimus atsakė įveikdama Jonavos „Jonavos B“ komandą.

Varžovai į nokdauną pasiųsti buvo rezultatu 3:0 (1:0). „Šilo“ gretose pasižymėjo Giedrius Kazelis, Tadas Lekeckas ir Ignas Raštutis.  Tai buvo jau dvylikta Kazlų Rūdos komandos iškovota pergalė iš trylikos galimų...

Dvikovoje su Jonavos komanda padėti negalėjo keletas pajėgių „Šilo“ futbolininkų (dėl traumos - Tadas Kvietkauskas, priverstinę „pravaikštą“ turėjo padaryti Audrius Brokas bei Andrius Lukšys), tačiau tai nesutrukdė stratego S.Vikerto komandai pasiekti pergalę.

Rungtynės pasižymėjo dinamiškumu, nemaža sparta, abi komandos demonstravo nenuobodų, akiai patrauklų futbolą.

Pirmomis dvikovos minutėmis kiek aštresni atakoje buvo jonaviškiai, kurie per 10 minučių kėlė pora kampinių prie „Šilo“ vartų, tačiau aikštės šeimininkai be didesnių problemų apsigynė.

Kur kas didesni pavojaus signalai Kazlų Rūdos aikštės pusėje įsiplieskė 13-ąją minutę, kuomet svečių futbolininkai pasinėrė į greitą ataką ir prie baudos aikštės priartėjęs jonavietis galėjo gana pavojingai atakuoti, tačiau smūgiuotą kamuolį blokavo Gytis Urba.

Dar grėsmingesniu epizodu 18-ąją minutę atsakė „Šilo“ futbolininkai. Po trumpo Evaldo Grigaičio perdavimo, vos atsidūrus baudos aikštėje, kamuolį į varžovų vartus smūgiavo Tadas Lekeckas, tačiau Jonavos vartininkas L.Paukštė kamuolį atrėmė.

Vos po poros minučių panašaus masto pavojus užfiksuotas ir prie Kazlų Rūdos komandos vartų. Po Klaudijaus Upsto skersuoto kamuolio, būdamas vos kelių metrų nuo vartų atstumu, vienu lietimu mėgino smūgiuoti K.Guliyev, tačiau futbolininkas nepataikė deramai į kamuolį, kuris tuomet skriejo šalia vartų.

Čia pat pavojinga ataka atsakė ir aikštės šeimininkai. Po puikaus T.Lekecko perdavimo kulnu į dešinę baudos aikštės zoną Evaldui Grigaičiui, pastarojo tolimo vartų virpsto link smūgiuotą kamuolį Jonavos vartininkas ne be vargo nukreipė už galinės linijos.

Gana realią progą pasižymėti Kazlų Rūdos komanda turėjo 30-ąją minutę. Prie „Jonavos B“ baudos aikštės prieigų svečiai prasižengė. Realizuojant baudos smūgį, kamuolys buvo siunčiamas į kairę baudos aikštės zoną. Joje buvęs G.Kazelis atliko perdavimą be priežiūros paliktam dešinėje zonoje A.Račkui, tačiau pastarojo smūgiuotas vienu lietimu kamuolys skriejo virš vartų.

Netrukus prie varžovų vartų pagausėjo kampinių ir vienas iš jų davė lauktą rezultatą. 35-ąją minutę po T.Lekecko nuo kampinio gairelės siunčiamo kamuolio į baudos aikštę, joje krisdamas vartininko aikštelėje kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Giedrius Kazelis ir „Šilas“ išsiveržė į priekį – 1:0.

Nors didesnę kėlinio dalį dominavo Kazlų Rūdos komanda, tačiau besibaigiant kėliniui varžovai galėjo rezultatą ir išlyginti. 42-ąją minutę iš aikštės gilumos kamuolį gavęs Jonas Ulberkis, būdamas vos kelių metrų nuo vartų atstumu, ne itin vykusiu smūgiu siuntė kamuolį į kampą, tačiau šį sukrapštė akimirksniu sureagavęs Giedrius Zenkevičius.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą galutinai perėmė „Šilo“ futbolininkai. Jau jo pirmomis minutėmis Jonavos komandos vartai sulaukė Kazlų Rūdos futbolininkų dėmesio.

Po keliamo kampinio prie svečių vartų, atšokus kamuoliui į baudos aikštės prieigas, galingai smūgiavo Gytis Urba ir kamuolys gana klastinga trajektorija nusileido už viršutinio vartų virpsto.

Panašia trajektorija kamuolį po akimirkos paleido su juo prasiveržęs kaire varžovų baudos aikštės zona I.Raštutis. Kamuolys leidosi taip pat prie pat vartų.

Aikštės šeimininkų atakos nerimo. 58-ąją minutę iš aikštės gilumos siųstą kamuolį atsikovojo Kazlų Rūdos futbolininkai. Jį gavo atakos smaigalyje atsidūręs Tadas Lekeckas, kuris įsiveržė pro varžovą į baudos aikštę ir pasiuntė tiksliai kamuolį į jonaviškių vartų kamputį – 2:0.

Tas pats „Šilo“ komandos puolėjas 66-ąją minutę atsidūrė prie dublio slenksčio. Aplenkęs varžovą baudos aikštėje T.Lekeckas įriedėjusį į ją kamuolį mėgino smūgiuoti, tačiau tąkart puikiai sureagavo L.Paukštė ir kamuolį atrėmė. Na, o pakartotinai smūgiavus Kazlų Rūdos komandos futbolininkui, kamuolys skriejo jau šalia vartų.

Įpusėjus antram kėliniui, svečių komanda mėgino reabilituotis. Ji surengė pora aštresnių išpuolių, tačiau „Šilo“ futbolininkai apsigynė, o netrukus aikštės šeimininkai visas varžovų viltis sugniuždė mušdami ir trečią įvartį.

71-ąją minutę, po Giedriaus Kazelio reido dešiniu Jonavos aikštės kraštu ir jo skersuoto kamuolio, čia pat baudos aikštėje atsidūręs Ignas Raštutis pasiuntė kamuolį į kairį „Jonavos B“ vartų kamputį, įtvirtindamas Kazlų Rūdos komandos pergalę rezultatu 3:0.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Egidijus Bindokas, Osvaldas Šarauskas, Audrius Račkus, Gytis Urba, Robertas Barzdukas, Giedrius Kazelis, Evaldas Grigaitis (72‘ Lukas Vaitukaitis), Karolis Raškauskas (67‘ Šarūnas Krinickis), Ignas Raštutis, Tadas Lekeckas.