LFF U-11 "Wellkid lygoje" Kazlų Rūdos ekipa iškovojo trečią pergalę

LFF U-11 Wellkid lygoje Kazlų Rūdos ekipa iškovojo trečią pergalę<br>

Praėjusį penktadienį kovas LFF U-11 „Wellkid lygos“ Pietų regiono 7x7 futbolo pirmenybėse tęsė V.Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos komanda.

Jauniesiems SC „Šilo“ futbolininkams tądien teko tikrai nelengva užduotis. Ekipa rungtyniavo be keleto pajėgių futbolininkų. Padėti negalėjo broliai Aronas ir Elvinas Sidabros, Domas Pauliukonis.

SC „Šilo“ vartuose grumtis su iššūkiais teko sirguliuojančiam D.Šafranskiui. Nepaisant to, nedidelio Suvalkijos miestelio komanda tos dienos mačuose sugebėjo iškovoti pergalę iš dviejų galimų.

Tiesa, pirmos rungtynės su bendraamžiais iš Jonavos nesusiklostė. Svečiai daugiau dominavo rungtynėse, išnaudojo susikurtas progas ir dar pirmame kėlinyje sugebėjo pasižymėti keturiais tiksliais smūgiais į Kazlų Rūdos komandos vartus.

Savo progų turėjo susikūrę ir aikštės šeimininkai, tačiau pasižymėti SC „Šilo“ futbolininkams nepavyko.

Antrame kėlinyje dominavo taip pat jonaviškiai. Šioje rungtynių dalyje svečiai sugebėjo pasižymėti dar du kartus ir pasibaigus dvikovos laikui iškovojo pelnytą pergalę.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkai atsigriebė antrose rungtynėse su Kaišiadorių ŠSPC-„Baltais“. Šiame mače užfiksuota tikra įvarčių fiesta. Iš viso jų buvo įmušta vienuolika.

Nors pirmi pasižymėjo SC „Šilo“ futbolininkai, tačiau netrukus varžovai ne tik lygino rezultatą, bet ir įgijo vieno įvarčio pranašumą.

Kazlų Rūdos komanda įsivažiavo antroje rungtynių pusėje. Per antrą kėlinį aikštės šeimininkai kaišiadoriečiams atseikėjo penkis įvarčius, į savuosius vartus praleisdami vos vieną. To pilnai pakako V.Kirtiklio ugdomai komandai pasiekti pergalę. Jų šiuo metu yra trys iš keturių galimų.

Šešis įvarčius šiame mače mušė Simonas Laukaitis, vieną įvartį pridėjo Justas Žūkas.

Pasak komandos trenerio, geras rungtynes sužaidė Kazlų Rūdos komandos gretose S.Laukaitis ir L.Šverčiauskas. Pastarasis futbolininkas išmėgino save naujoje pozicijoje ir joje jaunasis Kazlų Rūdos ekipos futbolininkas gana gerai susidorojo su iškeltomis užduotimis.