Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate netrukus startuos Kazlų Rūdos futbolininkai

Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate netrukus startuos Kazlų Rūdos futbolininkai<br>

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jauniausiųjų futbolininkų kartą netrukus matysime vėl futbolo sūkuryje. Vito Kirtiklio treniruojama 2009 m.g. komanda kausis LVJFA rengiamame Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate.

 

Kalbant apie varžybinę patirtį, jauniesiems kazlųrūdiečiams tai jau bus trečiasis LVJFA rengiamas čempionatas. SC „Šilo“ futbolininkai praeitame sezone pasiekė tikrai neprastų rezultatų.

 

Praėjusią žiemą vykusiame Lietuvos vaikų U-10 mažojo futbolo čempionate V.Kirtiklio ugdoma komanda tarp septynių regiono ekipų finišavo antroje vietoje, na o „Wellkid lygos“ 7x7 futbolo čempionate, Pietų regione tarp penkiolikos startavusių komandų sugebėjo prasibrauti į pirmą aštuntuką.

 

Šiais metais Kazlų Rūdos 2009 m.g. komandos, pasipildžiusios ir naujais veidais, laukia taip pat nemenki iššūkiai. SC „Šilas“ rungtyniaus Pietų regione „A“ grupėje ir kazlųrūdiečių varžovais pirmame etape bus trys ekipos – Jonavos „Jonava A“, Jonavos „Jonava B“ ir Kaišiadorių „ŠSPC-Baltai“.

 

Pagal šio čempionato nuostatus, norint patekti Suvalkijos miestelio komandai į finalinį etapą, kuris numatytas kovo mėnesį, grupėje V.Kirtiklio ekipa turi tapti nugalėtoja ir įveikti šiame regione rungtyniaujančią „B“ grupės geriausiai pasirodžiusią komandą.

 

O minėtame pogrupyje varžysis taip pat keturios komandos – Alytaus SRC-A ir SRC B, Kalvarijos SC ir Vilkaviškio SM-FK „Sveikata“.

 

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkų laukia išties nelengva užduotis. Ar ši misija įmanoma, pamatysime pavasarį. Kaip ten bebūtų, visi žinome posakį „blogas tas kareivis, kuris nenori tapti generolu“...

 

Šio sezono startas Kazlų Rūdos komandai numatytas jau ateinantį pirmadienį, gruodžio 17 d. SC „Šilo“ futbolininkai susikaus su Kaišiadorių „ŠSPC-Baltais“. Rungtynių pradžia – 16.00.