Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate sėkmingai startavo Kazlų Rūdos futbolininkai<br>

Likus porai savaičių iki Naujųjų, kovos prasidėjo LVJFA organizuojamame Lietuvos vaikų U-11 mažojo futbolo čempionate. Jų sūkuryje turime ir V.Kirtiklio treniruojamą Kazlų Rūdos 2009 m.g. komandą.

Pirmajame etape SC „Šilo“ jauniesiems futbolininkams teks sužaisti šešerias rungtynes. Pietų regiono „A“ grupėje rungtyniaujanti komanda kovoje dėl vienintelio kelialapio į kitą etapą turi tris varžovus – Kaišiadorių ŠSPC-„Baltus“, Jonavos „Jonavos A“ ir „Jonavos B“ ekipas.

Pirmose pirmenybių rungtynėse V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai dar gruodžio 14-ąją rezultatu 5:1 įveikė Kaišiadorių ŠSPC-„Baltus“ ir brūkštelėjo pirmą tritaškį į turnyrinę lentelę.

Tiesa, rungtynių pirmoji pusė sporto centro salėje aikštės šeimininkams klostėsi ne taip jau ir lengvai.

Pirmame kėlinyje kazlųrūdiečiams žaidimas „nesiklijavo“ ir jau 4-ąją dvikovos minutę D.Šafranskiui teko traukti kamuolį iš savų vartų tinklo – 0:1.

SC „Šilo“ futbolininkai nepasimetė ir 11-ąją minutę, po A.Sidabros perdavimo, rezultatą išlygino S.Laukaitis – 1:1.

Netrukus vienam iš Kazlų Rūdos komandos lyderių pasitaikė nebloga galimybė rezultatą persverti, tačiau smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų virpstą. Po pirmos dvikovos dalies rezultatas švieslentėje ir liko lygus – 1:1.

Kazlų Rūdos komandos reikalai pastebimai pagerėjo antroje dvikovos pusėje. 26-ąją minutę S.Laukaičio smūgiuotas kamuolys iš ganėtinai nemenko atstumo pasiekė tikslą, suspurdėjo varžovų vartų tinkle, ir aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – 2:1.

33-ąją minutę dar daugiau ramybės SC „Šilo“ komandai įnešė A.Sidabra, kuris pasitaisęs kamuolį, pro du varžovus pasiuntė jį į kaišiadoriečių vartus ir padidino aikštės šeimininkų persvarą iki 3:1.

Vos po trijų minučių pasižymėjo S.Laukaitis. Jo nuo kampinio gairelės siųstas kamuolys po rikošeto įskriejo į svečių komandos vartus – 4:1.

Na, o paskutinį  tašką dvikovoje padėjo D.Pauliukonis, kuris pasinaudojo Kaišiadorių komandos vartininko klaida ir pasiuntęs kamuolį į vartus galutinai įtvirtino Kazlų Rūdos komandos pergalę.

Šį šeštadienį SC „Šilo“ futbolininkų laukia kelionė į Jonavą, kurioje kazlųrūdiečiai surems špagas su „Jonavos A“ ir „Jonavos B“ komandomis.