LVJFA II lygos futbolo pirmenybėse startavo Kazlų Rūdos SC "Šilo" U-14 komanda

Balandžio 17-ąją kovas futbolo aikštėje pradėjo dar viena Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda. LVJFA II lygos Pietų regiono futbolo pirmenybėse prie starto linijos stojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojami keturiolikmečiai.

Šiame sezone 2005 m.g. Kazlų Rūdos komanda sužais iš viso penkiolika rungtynių. Suvalkijos miestelio varžovais bus Kauno FM „Olimpas“, to paties miesto SM „Tauras“, Kaišiadorių „Kaišiadorys-Baltai“, Prienų FM „Prienai“ ir Druskininkų SC komandos. Su pastarąja ekipa SC „Šilo“ U-14 vienuolikė ir pradėjo šių metų sezoną.

Besitreniruojantiems gerokai mažesnėse erdvėse Kazlų Rūdos futbolininkams varžybinėje praktikoje tądien buvo apskritai pirmos pilno futbolo formato rungtynės.

Pirmas blynas nebuvo prisvilęs. Šiose rungtynėse užfiksuotos kovingos lygiosios – 3:3 (3:3). Visus tris įvarčius į varžovų vartus mušė Matas Aksionas.

Dvikova kazlųrūdiečiams klostėsi permainingai. Šiose Dzūkijos regiono mieste vykusiose rungtynėse ko gero bus užfiksuotas vienas iš greičiausių įvarčių.

Jau pirmos atakos metu aikštės šeimininkams vos įžaidus kamuolį, atakos smaigalyje atsidūrė G.Bagdanavičius, kuris pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir druskininkiečiai išsiveržė į priekį 1:0.

Į šį šaltą dušą greitai sureagavo ir Kazlų Rūdos futbolininkai.  4-ąją rungtynių minutę vienas su kamuoliu prieš varžovų vartus atsidūręs M.Aksionas rezultatą išlygino, o vos po poros minučių, dar kartą pasižymėjus šiam futbolininkui SC „Šilo“ vienuolikė išsiveržė į priekį 1:2.

Savo ruožtu, dar pirmoje kėlinio pusėje taip pat dviem įvarčiais atsakė ir druskininkiečiai.

9-ąją minutę po rikošeto, nuo SC „Šilo“ futbolininko kamuolys suspurdėjo Kazlų Rūdos vartų tinkle, o 14-ąją minutę G.Bagdanavičius išvedė svečių komandą į priekį – 3:2.

Apsišaudymas įvarčiais nesibaigė. Dar nesužaidus pusvalandžio, 27-ąją minutę vėl apie save priminė varžovų gynybinę liniją sėkmingai ardęs kazlųrūdietis Matas Aksionas.

SC „Šilo“ futbolininkas, gavęs perdavimą iš aikštės vidurio, suklaidino varžovų gynėją ir dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, išlygindamas rezultatą 3:3.

Pirmajame kėlinyje Kazlų Rūdos komandos atakų lyderis turėjo dar vieną progą pasižymėti, tačiau kamuolys pataikė į varžovų vartų virpstą.

Antrame kėlinyje daugiau dominavo SC „Šilo“ futbolininkai. Kazlų Rūdos komanda prie varžovų vartų buvo sukūrusi ne vieną progą pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko.

Vis daugiau drąsos įgyjusios Suvalkijos miestelio komandos rengiamų atakų metu matomi buvo R.Gruzdys, S.Bočys, vis užtikrinčiau rungtyniavo vartininkas J.Kupčinskas.

Šioje dvikovos dalyje visus taškus ant „i“ galėjo sudėti varžovų baudos aikštėje su kamuoliu atsidūręs M.Aksionas, tačiau druskininkiečiui pargriovus SC „Šilo“ puolėją pražangos toje situacijoje nebuvo įžvelgta.

Antrasis kėlinys baigėsi be įvarčių ir dvikovai pasibaigus abi komandos pasidalino po tašką.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ startinė sudėtis: Justas Kupčinskas,  Rimantas Gruzdys, Armandas Lelešius, Lukas Buragas, Simas Bočys, Matas Aksionas, Ervinas Paliokas, Rokas Botyrius, Jonas Gruzdys, Simas Venckevičius, Jorintas Naujokaitis.