Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 15Notice: Undefined offset: 94 in /home/fksilas/public_html/application/controller/moduliai/futbolas/artimiausios.php on line 16 Kazlų Rūdos FK ŠILAS :: M. Radzevičius ir E. Puzara lieka "Šilo" gretose

M. Radzevičius ir E. Puzara lieka "Šilo" gretose

M. Radzevičius ir E. Puzara lieka Šilo gretose

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandos garbę ir toliau gins Edvinas Puzara ir Mangirdas Radzevičius. Klasės draugai futbolą kartu lanko jau 15 metų, o artėjantis sezonas jiems taps didžiausiu karjeros iššūkiu.

 

Debiutui A lygoje besiruošiančiame „Šile“ šie futbolininkai netgi vadinami pusbroliais. Ir ne veltui – jie ne tik daugybę metų treniruojasi ir žaidžia kartu, bet ir į „Šilo“ klubą atvyko drauge 2015 m.

 

20-metis M. Radzevičius „Šilo“ gretose praėjusiame sezone per 27 rungtynes įmušė vieną įvartį ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

 

radzevicius

 

„Tikrai džiaugiuosi dėl naujos sutarties. A lygoje svarbiausia turbūt bus neiškristi, tačiau įkąsti tikrai bandysime visiems. Norisi parodyti, ko esame verti ir kad galime kovoti su visais. Man asmeniškai labai smagu, jog komanda debiutuos A lygoje, nes ir pats labai noriu debiutuoti aukščiausioje lygoje bei įmušti įvartį, prisidėti prie „Šilo“ sėkmės“, - fksilas.lt kalbėjo M. Radzevičius.

 

Jo bendraamžis E. Puzara praėjusiame sezone per 26 rungtynes įvarčiu pasižymėjo kartą ir taip pat atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

 

„Tikiuosi, kad komandai pavyks įsitvirtinti A lygoje ir ją ten matysime ne vienerius metus. Asmeniškai sieksiu užsitarnauti kuo daugiau žaidybinio laiko. Tai padaryti motyvacijos man tikrai netrūksta. Norisi pažiūrėti, ko esu vertas. Jaunam žaidėjui A lyga yra puikus šansas. Stengsiuosi iš visų jėgų, man tai bus iššūkių kupinas sezonas“, - tikino E. Puzara.

 

fksilas.lt inf. ir foto